Jordi van de Bovenkamp naar TBWA\NEBOKO

Van de Bovenkamp was drie jaar lang Executive Creative Director bij Boomerang

Zo, dat was alweer een tijdje geleden dat we een overstap bekend maakten die hoog op onze lijst van Transfer van het Jaar 2025 zal komen te staan.

Nieuws van de ochtend: Jordi van de Bovenkamp, Executive Creative Director bij Boomerang en nummer 10 in de CreativeAgency100 2025 stapt per 15 april over naar TBWA\NEBOKO.

Daar hebben ze al een Executive Creative Director in de persoon van Darre van Dijk, de nummer 1 in de CreativeAgency2025 dus wordt Jordi bij TBWA\NEBOKO Creative Director.

Het is moeilijk te interpreteren wat hier precies de achtergrond van is maar wij schrijven het vooralsnog toe aan de status van zowel TBWA\NEBOKO als Darre van Dijk.

Mensen die niet direct met Jordi van de Bovenkamp werken, kennen hem wellicht van de jaarlijkse roast op de Effies. Wij bij Marketing Report waren gecharmeerd van zijn Effie optreden in 2023.

In de periode 2011-2019 werkte Jordi van de Bovenkamp ook al voor Boomerang, van 2019-2022 voor Monks.

www.tbwa.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Generatieve AI in het creatieve proces

06-07-2026 | 15:48:07
Generative AI is overal. AI-tools, AI-modellen en vooral: veel hype. Maar hoe gebruik je AI nou écht slim binnen je creatieve proces?

Scooperz lanceert Creator Academy

06-07-2026 | 14:36:00
Scooperz lanceert een ontwikkelprogramma binnen het Scooperz talent management

Dentsu Creative maakt Defensie-campagne voor vakmensen

06-07-2026 | 12:38:00
Defensie zet in een campagne de vakmensen centraal die gevechtstroepen ondersteunen.

ASN Bank lanceert campagne Samen maken we de toekomst

06-07-2026 | 12:22:00
Met de campagne wil de bank de merkbekendheid vergroten en haar positie als bank voor de toekomst verder uitbouwen.

Frieda Ulsamer de Waard treedt toe tot directie DartDesign

06-07-2026 | 10:29:00
Zij start op 1 augustus 2026 als Managing Director naast Sebastiaan van Rijnsoever.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.