Jade Kops overleden
Indrukwekkend optreden tijdens M100 2025
Jade Kops was onze eregast tijdens het M100 Event, op 3 december.
Haar aanwezigheid, haar woorden en haar daden lieten een enorme indruk achter bij de honderden aanwezigen die haar een staande ovatie gaven. Jade was nieuw binnengekomen op nummer 60 in de lijst van meest invloedrijke influencers.

Vanwege de aard van haar invloed en de wijze waarop zij haar invloed aanwendt besloten wij haar uit te nodigen en te huldigen. Bas Smit, ambassadeur bij Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie, sprak haar op het podium toe. Het werd beslist het meest indrukwekkende moment in de geschiedenis van het M100 Event.
Het blijft mogelijk geld te doneren aan Stichting Jade
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Cees Faes: You Dutch? Lots of Dutch girls inside
Er schieten momenteel meer AIO-bureaus (AI Optimization) uit de grond dan proppers op de strip van Lloret de Mar in 1998
Andy Mosmans: (N)Odido
Odido wilde laten zien dat het anders kon. Beter. Menselijker. Totdat de werkelijkheid zich meldde.
Dentsu bundelt media en creatie voor influencermarketing
Dentsu Influence brengt teams en disciplines samen, van SEO en Branded Content tot Social Commerce, Brand Activations en Gaming
[Vacatures] Somention zoekt een Client Service Director
Somention is per direct op zoek naar een Client Service Director - Full-time / Part-time · Rotterdam
PAKT verkoopt Volstok aan eigen management
Volstok gaat na een management buy-out zelfstandig verder onder leiding van het managementteam.
Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt