[Interview] Budi Gonzalez de Chaves over creëren van merkvoorkeur via Bijvoorkeur

Budi Gonzalez de Chaves is mede-oprichter van het gloednieuwe reclamebureau Bijvoorkeur. We spreken hem over de aanpak van zijn bureau, dat zich richt op merkvoorkeur en het opbouwen en behouden daarvan.

Budi Gonzalez de Chaves: “Wij vinden dat het creëren van merkvoorkeur het allerbelangrijkste is wat reclame moet doen, wat marketeers moeten doen. Dit is de afgelopen jaren wat uit het oog verloren en wij gaan ons ervoor inzetten met alle nieuwe, innovatieve middelen die we tot onze beschikking hebben, maar ook met oude middelen die inmiddels doodverklaard zijn, zoals televisie. Ik zeg dat wat ironisch als je kijkt naar de discussies in vak. Het moet volgens ons niet over middelen gaan, maar over de doelstellingen: wat is je doelgroep, wat wil je bereiken en met welke strategie, en pas daarna gaat het over de middelen.”

Kijk dit boeiende interview hier:

www.bureaubijvoorkeur.nl


Kijk ook:

[Interview] Hoofdredacteur Paul van Riessen over de Quote 500 2022

[Interview] Bodine van Styrum (Open Now): we waarborgen gedrag door het hele proces heen

[Interview] Sophie van der Schaft over &.media group

[Interview] Ate van der Meer: Snakeware levert elke keer meer dan de klant verwacht

[Interview] Bonnie van Doorn: SuperRebel helpt klanten te focussen op hun merk


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Aranka Staijen en Katja Bauer (3MO): Pitchcode helpt voor meer bewustzijn

05-03-2026 | 21:07:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Katja Bauer en Aranka Staijen, beiden Consulting Partner bij 3MO

Snakeware ontwikkelt digitaal platform voor Rederij Doeksen

05-03-2026 | 15:16:06
Het platform richt zich op gebruiksgemak en vormt de basis voor verdere digitale dienstverlening van de rederij.

This Agency ontwikkelt activatiecampagne voor Lime

05-03-2026 | 15:04:00
Mobiliteitsplatform Lime introduceert e-bikes in de regio Utrecht met de activatiecampagne Zuur! Dan Lime ik wel ff..

Bart Kokke: Aanbestedingen winnen begint bij het publieke belang

05-03-2026 | 11:39:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Bart Kokke, oprichter van consultancybureau Tender Canvas, dat gespecialiseerd is in aanbestedingstrajecten

All Response Media verzorgt volledige mediastrategie Amref

05-03-2026 | 10:47:00
Het bureau verzorgt voortaan naast DRTV ook de volledige mediastrategie, mediaplanning en media-inkoop voor de merkcommunicatie van de organisatie.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.