IFFR introduceert Focus-programma’s over kunstenaar-filmmakers Matthew Lax en Timoteus Anggawan Kusno

Tijdens IFFR 2025 staan twee korte Focus-programma's centraal rondom de in de VS gevestigde kunstenaar, schrijver en filmmaker Matthew Lax en de Indonesische en in Amsterdam gevestigde beeldend kunstenaar en onderzoeker Timoteus Anggawan Kusno.

Matthew Lax’ hybride praktijk verkent groepsgedrag en macht via queer-theatrale werken die zowel publiek als persoonlijk zijn. Het programma bevat twee wereldpremières: A Tired Dog Is a Good Dog, Part Two en Gay Men’s Book Club.

Timoteus Anggawan Kusno, die eerder Dear Shadow, My Old Friend presenteerde op IFFR 2024, gebruikt film en installaties om de blijvende schaduwen van kolonialisme en dictatuur te confronteren. Hij vervaagt de grenzen tussen geschiedenis en verbeelding met een kritische, etnografische benadering. Het programma omvat de wereldpremières van Fever Dream en Unreleased.

www.iffr.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Lynk & Co mobiliteitspartner van IFFR 2026

30-01-2026 | 15:13:00
Tijdens de Opening Night op 29 januari en gedurende het festival tot en met 8 februari verzorgt het automerk het vervoer van genodigden en talent in Rotterdam.

IFFR breidt culturele samenwerkingen in Rotterdam uit

15-01-2026 | 16:41:20
Het International Film Festival Rotterdam (IFFR) presenteert voor zijn 55ste editie een reeks uitgebreide en terugkerende culturele samenwerkingen in Rotterdam.

IFFR maakt competitieprogramma 2026 bekend

16-12-2025 | 13:14:00
International Film Festival Rotterdam heeft het programma bekendgemaakt voor de Tiger Competition, Big Screen Competition en Tiger Short Competition

I’m Still Here wint de IFFR Publieksprijs 2025

10-02-2025 | 18:08:00
De 54e editie van het International Film Festival Rotterdam (IFFR) was succesvol met meer dan 296.000 bezoeken en 482 films uit 94 landen

IFFR onthult winnaars Tiger Short Competition 2025

04-02-2025 | 16:50:00
Winnaars Tiger Short Competition 2025: A Metamorphosis, Lin Htet Aung (Myanmar) Temo Re, Anka Gujabidze (Georgië) Merging Bodies, Adrian Paci, (Italië)


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Welkoop kiest N=5 en Monkeys & Bananas

14-04-2026 | 17:02:00
Welkoop heeft na twee pitchtrajecten gekozen voor N=5 als lead agency en Monkeys & Bananas als social bureau.

Publicis rapporteert stabiele groei in eerste kwartaal

14-04-2026 | 16:22:52
Publicis Groupe heeft in het eerste kwartaal van 2026 een autonome nettogroei van 4,5 procent gerealiseerd, ondersteund door een omzetgroei van 6,4 procent.

ACC brengt Cannes Lions opnieuw naar België met St-Canneke

14-04-2026 | 15:59:00
ACC organiseert voor de twaalfde keer St-Canneke, het event waarin de inspiratie van Cannes Lions wordt vertaald naar de Belgische creatieve sector.

hollandsnieuwe kiest Crocodile als social partner

14-04-2026 | 12:44:07
hollandsnieuwe kiest Crocodile Agency als vaste social partner na een pitchtraject. Het bureau wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van een social-firststrategie

Fellos lanceert campagne met Jochen Otten

14-04-2026 | 09:59:00
Fellos lanceert een campagne met Jochen Otten in de hoofdrol. De campagne is ontwikkeld door Yace Media
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.