Human Factor en de VPRO met Nadia per 1 mei op NPO1 om 19:00 uur

Human Factor en de VPRO gaan per 1 mei 2023 een aantal maanden de talkshow Nadia maken met Nadia Moussaid. Het programma za op NPO 1 worden uitgezonden op werkdagen om 19:00 uur. De talkshow zal verschillende actuele onderwerpen aansnijden.

Het programma stelt ruimte te geven aan mensen uit heel Nederland om het gesprek met elkaar aan te gaan. Het programma wil op zoek naar verbinding en nuance in een gepolariseerd tijdperk. Door naar elkaar te luisteren en vragen te stellen willen de makers bijdragen aan meer begrip voor elkaar.

Het programma zal worden uitgezonden op het tijdslot waar tot eind april nog Khalid & Sophie wordt uitgezonden dat afwisselend gepresenteerd wordt door Khalid Kasem en Sophie Hillbrand die dit voor BNNVARA maken.

Het tijdslot is het tijdslot waar De Wereld Draait Door eerder te zien was en waar eerder door onder meer M (met Margriet van der Linden, KRO-NCRV) en De Vooravond (met Renze Klamer en Fidan Ekiz, BNNVARA) te zien was.

Nadia  Moussaid presenteerde onder meer de talkshow Laat op één (KRO-NCRV) en Op1 (BNNVARA) op NPO1 alsmede de Nieuwe Maan (NTR) en het cultuurprogramma Mondo (VPRO).

www.vpro.nl
www.humanfactortv.nl
www.npo.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Vijf klanten kiezen voor propositie van Geen Bureau

02-06-2026 | 11:30:00
Geen Bureau heeft in de eerste vijf maanden van 2026 vijf nieuwe klanten aan zich weten te binden. J-Club, Valtilon, Boss Boating, Wocozon en Viamedica

Restaurants bundelen krachten tegen eenzaamheid ouderen

02-06-2026 | 09:56:00
Op Nationale Opa en Oma Dag op 4 juni kunnen opa’s, oma’s en andere ouderen gratis mee uit eten bij bijna 200 restaurants in Nederland.

Guido de Graaf: Stilte voor WK-storm op social media

02-06-2026 | 09:18:00
Het WK-voetbal start over twee weken, maar waar blijft de klassieke WK-koorts? FIFA noemt dit het grootste WK ooit

Budi Gonzalez de Chaves: SuperRebel omarmt brave denken

01-06-2026 | 19:57:00
Budi Gonzalez de Chaves is per 1 juni 2026 benoemd tot CEO van SuperRebel.agency. We spreken hem en medeoprichter Lodewijk Varossieau
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.