Hippo Creative Studios en Wibra brengen Jel Loves-collectie tot leven op de catwalk

Hippo Creative Studios heeft in samenwerking met Wibra en influencer Jel de Jel Loves-lingeriecollectie gepresenteerd via een bijzondere catwalkshow. De show, volledig geproduceerd door Hippo, stond niet alleen in het teken van stijl en zelfvertrouwen, maar droeg ook bij aan bewustwording rondom borstkanker. Een deel van de opbrengst gaat naar Pink Ribbon voor onderzoek naar deze ziekte.

Tijdens de presentatie straalden de modellen in een setting vol roze accenten, vastgelegd door een driekoppig camerateam. De beelden werden afgewisseld met persoonlijke verhalen van de modellen, opgenomen in een speciaal ingerichte Pink Room.

Naast de show heeft Giesbers Retail een bijbehorend magazine ontwikkeld dat een kijkje achter de schermen biedt. Het magazine bevat achtergrondverhalen, een interview met Jel, en inspirerende beelden van de betaalbare Jel Loves-collectie.

Maatschappelijk doel

Edwin Hop, Business Director bij Hippo Creative Studios: “De kracht van dit project ligt in de samenwerking tussen alle betrokken partijen. Door de creatieve visie van Hippo te combineren met de merkidentiteit van Wibra, de persoonlijke touch van Jel, het vakmanschap van Giesbers Retail en de betekenisvolle missie van Pink Ribbon, hebben we iets unieks neergezet. Het is fantastisch om te zien hoe verschillende disciplines samenkomen om niet alleen een prachtige collectie te presenteren, maar ook een belangrijk maatschappelijk doel te ondersteunen. Dit is precies waar wij bij Hippo in geloven: samen creëren om impact te maken.”

Gerard Joosten, Creative Director: “Met een compleet social pakket, waaronder de volledige catwalk registratie, toffe teaser video’s én een magazine, hebben we de doelgroep maximaal geraakt. Het bereik was gigantisch en de reacties stroomden binnen. Dit soort efficiënt geproduceerde én impactvolle content maak je niet zomaar overal, en dát maakt het zo tof om bij Hippo te werken én om met ons te produceren!”

www.hippocreativestudios.com

www.wibra.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Giesbers bundelt Giesbers Retail, Hippo en ENABL

03-03-2026 | 12:30:00
Met deze stap kiest het familiebedrijf voor een geïntegreerde positionering als marketingpartner voor retailmerken in de Benelux.

Jorg Giesbers: We zijn dé all-in-one partner voor retail

30-01-2026 | 15:41:00
Jorg Giesbers is CEO en mede-eigenaar van Giesbers Retail, Hippo Creative Studios en ENABL. We spreken Jorg Giesbers over zijn bedrijven

Gerard Joosten: AI is zielig. Gelukkig maar.

23-12-2025 | 13:50:00
Laten we eerlijk zijn: AI is zielig. Letterlijk. Het heeft geen ziel. Het kent geen verdriet, voelt geen zon op de huid

[SHOWREEL] Hippo Creative Studios

18-11-2025 | 17:33:00
Bij Hippo Creative Studios zijn we meesters in het vertellen van verhalen met beeld.

[Vacatures] Hippo Creative Studios has a position for AI Creative

10-11-2025 | 09:06:00
Hippo Creative Studios is directly looking for AI Creative - Fulltime / Parttime • Arnhem


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Budi Gonzalez de Chaves: SuperRebel omarmt brave denken

01-06-2026 | 19:57:19
Budi Gonzalez de Chaves is per 1 juni 2026 benoemd tot CEO van SuperRebel.agency. We spreken hem en mede-oprichter Lodewijk Varossieau

Natwerk ontwikkelt Nederlandse campagne voor itsme

01-06-2026 | 16:42:39
Met de campagne Own je ID met itsme wil het bureau laten zien hoe consumenten zich online kunnen identificeren zonder veel persoonsgegevens te delen.

Sam Bompas over ondernemerschap, merken en creatieve groei

01-06-2026 | 15:23:00
Marketing Report is bij SXSW Londen. We zijn te gast bij Bompas & Parr voor een presentatie van medeoprichter Sam Bompas, de creatieve drijvende kracht achter een van de meest inventieve food- en experiencestudio's van Groot-Brittannië: Bompas & Parr

Gardeners ontwikkelt campagne voor HYLO

01-06-2026 | 15:22:39
De campagne vraagt aandacht voor droge ogen en de rol die dagelijks schermgebruik daarbij speelt.

SuperRebel.agency benoemt Budi Gonzalez de Chaves tot CEO

01-06-2026 | 13:00:00
SuperRebel.agency heeft Budi Gonzalez de Chaves per 1 juni tot CEO benoemd. Als CEO wordt Budi Gonzalez de Chaves verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding, groei, commercie en verdere ontwikkeling van SuperRebel.Agency Group
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.