Hippo Creative Studios creëert commercial voor Volero

Hippo Creative Studios heeft de handen ineengeslagen met Volero voor een alternatieve manier van het presenteren van hun buitenkleden: door het creëren van digital twins van hun producten in 3D met CGI. Meerdere vloerkleedontwerpen hebben hun digitale debuut gemaak. Met deze CGI-benadering heeft Hippo Creative Studios iets gecreëerd dat voor zichzelf spreekt.

Gerard Joosten, Creative Director bij Hippo Creative Studios: "De echte magie van het hebben van digital twins van producten ligt in de mogelijkheid om eindeloze creatieve variaties te creëren, waarmee we de grenzen van traditionele contentcreatie verleggen."

Met deze 3D CGI-oplossing biedt Hippo Creative Studios een visuele aantrekkingskracht, en een duurzamere optie door het verminderen van de behoefte aan fysieke materialen. De commercial is tot stand gekomen zonder het bouwen van een studio setting. 

Lindsey Teerink, marketingmanager bij Volero: "De samenwerking met Hippo en hun vooruitstrevende aanpak in 3D CGI heeft ons in staat gesteld onze producten op een slimme manier te presenteren. Dit project opent niet alleen deuren naar nieuwe creatieve mogelijkheden, maar onderstreept ook onze toewijding aan duurzaamheid."

De commercial bekijk je hier.

www.hippocreativestudios.com

www.volero.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Heineken is het merk van Cannes Lions 2026

27-06-2026 | 23:12:00
Onder de adverteerders drukt geen merk zo'n stempel op Cannes Lions 2026 als Heineken

Richard Smoorenburg: Cannes is een huishoudbeurs voor marketeers

27-06-2026 | 16:05:43
Laten we het eens over iets anders hebben: 55 zeecontainers aan gratis swag/goodies/meuk*

Peter Van Wijnaerde (Springbok Group): Jong talent voorwaarde om relevant te blijven

26-06-2026 | 12:15:00
Springbok Group wil jong talent motiveren en betrekken bij zijn bedrijven. We spreken hierover met Peter Van Wijnaerde, Chief Marketing Officer (CMO) bij Springbok Group

Monique Post en Sonja Kornet: Bureaumentaliteit blijft onmisbaar

26-06-2026 | 10:47:00
Het gesprek draait om de aantrekkende arbeidsmarkt, de veranderende vraag naar talent en de menselijke kant van recruitment.

Bobbie Walkier: AI verandert het vak, niet de creativiteit

26-06-2026 | 10:06:00
Het gesprek draait om de waarde van Cannes, nieuwe klanten, de ontwikkeling van bureaumodellen en de rol van AI.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.