Heleen van Royen gasthoofdredacteur Margriet
Schrijfster Heleen van Royen viert haar zestigste verjaardag als gasthoofdredacteur van Margriet. In deze speciale editie laat ze een andere kant van zichzelf zien: als familiemens, moeder en oma.
Persoonlijke verhalen en familiebrunch
Heleen brengt in een reportage haar modern family in beeld. Haar familie komt aan het woord en deelt favoriete brunchrecepten. In de rubriek Beautypraat vertelt ze openhartig over ouder worden, botox en make-up die dagenlang blijft zitten. Haar kijk daarop is nuchter: "We worden allemaal ouder, elke dag. Dat is gewoon de realiteit."
Gesprek met Lale Gül
In het interview gaat Heleen in gesprek met schrijfster Lale Gül. Ze delen meer dan gedacht: een succesvolle debuutroman, een complexe jeugd en een feministische kijk op het leven. Samen werken ze aan een boek over seks, met als doel het onderwerp uit de taboesfeer te halen.
Een persoonlijke Margriet
Heleen van Royen: "Mensen kennen mij als brutaal en uitgesproken. Dankzij ‘mijn’ Margriet kan ik laten zien wie ik óók ben: een familiemens."
Cecile van Dijck, chef reportage Margriet: "Heleen is energiek, sportief en niet bang om taboes te doorbreken. Ze past perfect bij Margriet, hét magazine voor vrouwen die gelukkig en gezond ouder willen worden."
Verschijningsdatum
Margriet 10, de speciale editie met Heleen van Royen, valt op 4 maart op de mat bij abonnees en is vanaf 5 maart in de winkels en online verkrijgbaar via kiosk.nl/tijdschriften/margriet.
Lees ook:
Videoland en tv-zenders RTL Nederland worden Nederlands
Geen uniform beleid Nederlandse mediapartijen AI
VRT, DPG Media en Play komen in Vlaanderen met AI-label
Mediahuis NL & DPG Media stoppen bezorging Vlieland en Schiermonnikoog
Lokaal mediagebruik versterkt aandacht en impact
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Storyboard Agency ontwikkelt WK-campagne voor Rexona
DCVF ontwikkelt campagne voor edding 3000
[Vacatures] Alfred zoekt een Social Media Manager Benelux (Unilever)
Hein Strijker: The sky is the limit in Rotterdam
Lot of Happiness zet goede doelen centraal in campagne
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen