Hearst start community platform met app voor Harper’s Bazaar Business Club

Op vrijdag 8 maart, Internationale Vrouwendag, lanceert Harper's Bazaar Business Club een community platform met mobiele app.

Het eigen digitaal platform én app heeft de gedachte dat leden 24 uur per dag met elkaar in contact kunnen staan en hun kennis kunnen uitbreiden  

Verder kunnen leden, ondersteund door een community manager, elkaar volgen, zichzelf presenteren aan andere vrouwen en contacten leggen - een-op-een of in groepsverband. Tevens is dit platform de plek waar de agenda te vinden is van komende events (borrels, Talks en digitale expertsessie), men zich daarvoor kan opgeven en waar de aanmeldingen van anderen te zien zijn.

Ook biedt het platform Bazaar A la Carte, waar leden aanvullende, door Harper's Bazaar gecureerde services kunnen afnemen. Van een fotoshoot tot een coachingsprogramma en stylingadvies.

Harper’s Bazaar Business Club heeft de missie om ambitieuze vrouwen in Nederland (en daarbuiten) te verbinden. De inmiddels 500 members bestaan uit uiteenlopende professionals van alle leeftijden in een verscheidenheid aan achtergronden: van designers tot coaches, van psychologen tot ontwikkelaars, van juristen tot cultureel antropologen en van entrepreneurs tot financiële experts.

Miluska van ’t Lam, hoofdredacteur van Harper’s Bazaar: “Het internationale mediamerk Harper's Bazaar was het allereerste vrouwenmagazine ter wereld. In Nederland vervulden wij deze pioniersrol met de oprichting van onze Harper's Bazaar Business Club.

Dat we hierbij nu een (online)community platform én een mobiele app lanceren, vergroot de kansen voor professionele vrouwen om met like-minded vrouwen in contact te komen. En dat niet alleen!

Als member kunnen zij ook de speciaal voor hen gecureerde én ontwikkelde content raadplegen, events bezoeken en kennisnemen van nieuwe inzichten op het gebied van persoonlijke ontwikkeling en stijl. Ik kan niet wachten tot andere internationale Bazaar-redacties ons voorbeeld volgen, zodat we in de toekomst onze members ook internationaal kunnen verbinden. Groot-Brittannië is het eerste land dat interesse toont.'

Drie verschillende memberships

Harper's Bazaar Business Club introduceert ook op Internationale Vrouwendag drie op maat gemaakte membershipsvormen met een bijpassend aanbod en tarief.fee van 498 tot 1998 euro per jaar.

www.harpersbazaar.com/nl

www.hearst.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Anne Rose Zonneveld: Cosmopolitan hanteert social video first-strategie

09-04-2026 | 16:20:00
Marketing Report spreekt in een reeks interviews met Brand Managers en marketeers van bekende merken over hun merk, merkbouw en de rol van media. In deze aflevering spreken we met Anne Rose Zonneveld, Brand Manager van Cosmopolitan bij Hearst Netherlands

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Content Maker Quest

09-03-2026 | 10:11:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Content Maker Quest

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een AI Content Specialist

16-02-2026 | 09:59:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar AI Content Specialist

Partnerschap Hearst US en Mobian voor lokale Amerikaanse nieuwsmerken

06-02-2026 | 10:08:00
Het mediabedrijf wil de advertentievoorraad in de Verenigde Staten nauwkeuriger laten classificeren en waarderen.

Hearst Nederland werkt samen met Opt Out Advertising

28-01-2026 | 12:10:00
Hearst Nederland sluit Opt Out Advertising aan als AdTech-partner. De uitgever breidt daarmee haar online advertentiemogelijkheden uit
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Andy Mosmans: (N)Odido

13-05-2026 | 11:46:00
Odido wilde laten zien dat het anders kon. Beter. Menselijker. Totdat de werkelijkheid zich meldde.

Dentsu bundelt media en creatie voor influencermarketing

13-05-2026 | 10:39:30
Dentsu Influence brengt teams en disciplines samen, van SEO en Branded Content tot Social Commerce, Brand Activations en Gaming

[Vacatures] Somention zoekt een Client Service Director

13-05-2026 | 10:30:00
Somention is per direct op zoek naar een Client Service Director - Full-time / Part-time · Rotterdam

PAKT verkoopt Volstok aan eigen management

13-05-2026 | 08:46:00
Volstok gaat na een management buy-out zelfstandig verder onder leiding van het managementteam.

Dentsu stijgt, WPP krijgt tik op beurs

12-05-2026 | 22:47:00
WPP verloor afgelopen week bijna 5 procent op de beurs, ondanks accountwinst bij JLR en een rol binnen de wereldwijde bureaustructuur van Heineken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.