Hé wat leuk! Een bericht van... Caroline van 't Hek
Het UM-meisjesboek is klaar!
Samen met Yvonne neem ik afscheid van UM. Na 23 jaar, waarvan ruim 4 jaar in co-leadership, is het tijd voor nieuwe avonturen.
Met een hele grote lach, maar vooral met heel veel trots en liefde kijk ik terug op deze jaren bij UM. Hier ben ik mijn werkende leven gestart, als Junior Mediaplanner; er ging letterlijk en figuurlijk een compleet nieuwe wereld voor mij open. Ik ben hier volwassen geworden en heb samen mogen werken met veel geweldige mensen. Met mede UM’ers maar natuurlijk ook Mediabrands collega's, inspirerende klanten en vele (media)partners hebben we mooie samenwerkingen voor de mooiste merken kunnen maken.
De afgelopen 4 jaar heb ik, samen met Yvonne, met ongelooflijk veel plezier UM mogen leiden en verder mogen uitbouwen, met de AMMA voor het Beste bureau van Nederland als absoluut hoogtepunt. We zijn er trots op dat wij hebben laten zien dat Co-leadership tot hele mooie resultaten leidt en je elkaars krachten kunt gebruiken om samen sterker te worden!
Wij laten een team met zeer talentvolle mensen en een sterk gewortelde UM-cultuur achter, wat ongetwijfeld gaat zorgen voor nieuwe successen.
HUP UM.
Ik heb echt de tijd van mijn leven gehad, dank aan eenieder die betrokken is geweest bij de totstandkoming van dit prachtige meisjesboek. Met in het bijzonder natuurlijk Yvonne Prins en alle Smart Rebels van UM Nederland.
Tijd voor nieuwe avonturen.
Recht zo die gaat!
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
THIS IS HOLLAND kiest Zuiver Group als mediapartner
[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Senior Influencer Marketing Consultant
[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Team Lead Social Advertising
Studie Dentsu herijkt effectiviteit van videoadvertising
[Vacatures] Abovomaxlead zoekt een Media Designer
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
REVITALIZE versterkt team met Floris Heyne
[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) Front-end Developer
[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) WordPress Developer
Roche kiest 0930 voor zomerweek-activatie
Niels Braat: Is same day delivery de toekomst van retail?
Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt