Havas neemt meerderheidsbelang in Archrival

Overname versterkt positie in sport, communities en live activatie

Havas Play heeft een meerderheidsbelang genomen in het Amerikaanse bureau Archrival. Met de overname wil het concern de mogelijkheden van Havas Play in sportmarketing, creator engagement, branded partnerships en live experiences uitbreiden.

Archrival is gespecialiseerd in jeugdcultuur en experiential activation. Door de krachten te bundelen wil Havas merken beter helpen om doelgroepen te bereiken via cultuur, fandom en participatie.

Havas Play vergroot aanbod in Noord-Amerika

Archrival werd opgericht in 1997 en ontwikkelt programma’s waarmee merken aansluiting vinden bij jongere doelgroepen via sport, activaties op campussen, ambassadeursnetwerken en immersive experiences. Het bureau werkte eerder voor merken als adidas, Red Bull, Netflix, Snapchat, Spotify, Tinder en EA.

De overname ondersteunt de verdere groei van Havas Play in Noord-Amerika. Daar voegt Archrival expertise aan toe op het gebied van experiential activation, gaming, communitygedreven merkbouw, branded partnerships en ambassadeursprogramma’s.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Sijthoff neemt Frankwatching over

07-07-2026 | 14:03:56
B2B-uitgever Sijthoff heeft Frankwachting overgenomen. Frankwatching noemt zichzelf een kennisplatform voor professionals in marketing, communicatie, social media, AI en digitale technologie

Grolsch neemt Gulpener volledig over

02-07-2026 | 14:04:48
Grolsch heeft het Limburgse biermerk Gulpener volledig overgenomen. Grolsch had al 15 procent van Gulpener in handen

Crisp neemt De Buurtboer over van Albron

02-07-2026 | 10:27:00
Met de overname breidt Crisp zijn zakelijke activiteiten verder uit en wil het bedrijf de groei in het mkb versnellen.

Viaplay verkoopt Nederlandse activiteiten aan DPG Media

01-07-2026 | 23:37:00
Viaplay Group verkoopt zijn streaming- en tv-activiteiten aan DPG Media voor 142 miljoen euro. De verkoop zal schuldenvrij en in cash plaatsvinden, waarbij deze afhankelijk is van toestemming van de Autoriteit Consument & Markt (ACM) en banken.

Thijs Boon (FNE Group) neemt activa KesselsKramer over

25-06-2026 | 19:36:00
Thijs Boon, oprichter en investeerder via FNE Group heeft maandag 22 juni nagenoeg de volledige activa van het failliete creatieve bureau KesselsKramer overgenomen
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.