Havas Lemz ontwikkelt Kinderpostzegels-campagne: Samen geven we kinderen superkracht

Havas Lemz heeft de campagne Samen geven we kinderen superkracht voor Kinderpostzegels ontwikkeld. De inmiddels gelanceerd campagne zet veerkracht van kinderen centraal. Het beeld van een trampoline, in de vorm van een postzegel, komt in alle uitingen terug. Het symboliseert veerkracht en het vangnet waar de organisatie zich al 100 jaar voor inzet.

De campagne wil kinderen die het moeilijk hebben, laten zien dat zij er niet alleen voor staan en aan Nederland vertellen dat Kinderpostzegels met hun steun grote positieve impact kan maken. Vanaf vandaag gaat de campagne van start met uitingen op tv, outdoor en online.

In Nederland hebben honderdduizenden kinderen te maken met grote zorgen, door armoede, eenzaamheid of problemen thuis. Die kinderen missen een vangnet in hun leven en een goede basis om veerkrachtig te kunnen zijn.

Sanne Penders, Hoofd Marketing Communicatie & Fondsenwerving bij Kinderpostzegels: "We hebben Havas Lemz gevraagd om een campagne te ontwikkelen die zichtbaar maakt wat veerkracht is en waarom het zo belangrijk is voor kinderen.

Veerkracht is een superkracht in je hoofd en in je hart die helpt met moeilijke situaties om te gaan. Belangrijk was het vinden van de juiste balans tussen een mediagenieke campagne die de kracht van kinderen benadrukt, en de zwaarte van de problematiek waar sommige kinderen mee te maken hebben. Ik ben ongelofelijk trots op het resultaat.

De campagne brengt de positieve kracht van kinderen prachtig in beeld en laat zien wat Kinderpostzegels doet: we zetten ons dagelijks in om de veerkracht van kinderen te versterken - en dat al honderd jaar."

De tv-commercial, geproduceerd door Soda Films, begint met het vertellen van de noodzaak van het werk van Kinderpostzegels. De voice-over is ingesproken door Sarah Janneh, bekend van Klokhuis.

Van bovenaf gefilmd, is te zien dat kinderen opgevangen worden door een trampoline, een symbolisch vangnet. :Die veert op en wordt letterlijk veerkrachtig. Als de camera uitzoomt is zichtbaar dat de trampoline de vorm van een postzegel heeft, een verwijzing naar de bekende kinderpostzegelactie.

Superkracht

Het woord superkracht sluit aan bij de belevingswereld van kinderen. Voor de hele campagne is gekozen voor het beeld van de trampoline en de speelse kleuren paars en oranje. In alle uitingen is ook een feestelijk oranje lint te zien, dat de viering van 100 jaar Kinderpostzegels uitbeeldt.

Tim Claassen, Hoofd Strategie bij Havas Lemz: "Hoe benutten we dit jubileumjaar om Kinderpostzegels te herlanceren, als dé organisatie die de veerkracht van kinderen versterkt? Door te laten zien dat we samen kinderen Superkracht kunnen geven. Als je die innerlijke kracht aanboort geeft het energie en helpt het je weer even vrij voelen. De TV-commercial, met kinderen in de hoofdrol, laat zien wat Superkracht met kinderen doet en is de start van de campagne, die bestaat uit een reeks aan mooie acties en momenten waaraan iedereen kan meedoen om kinderen Superkracht te geven."

De komende drie weken zijn de uitingen te zien op tv, outdoor en online. In september, rond de landelijke kinderpostzegelactie, vindt de tweede fase van de mediacampagne plaats.

Tijdens het jubileumjaar werkt Kinderpostzegels samen met partners als PostNL, Hallmark en Intertoys om de boodschap van deze langlopende campagne te versterken. Het hele jaar door zijn verschillende uitingen te zien in de campagnestijl.

Credits

Opdrachtgever: Kinderpostzegels | Reclamebureau: Havas Lemz | Productie: Soda Films | Fotografie: Tim Stet Foto | Contentcreatie: Let's Peak Creative Agency | Media-inkoop: Havas Play | pr: Coebergh Communicatie & pr

nl.havas.com/havas-lemz/

www.kinderpostzegels.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Havas Lemz en Bolletje lanceren Tortilla Crackers

19-05-2026 | 14:35:00
De campagne draait om de herkenbare keuze tussen snacktrek en bewuster eten.

Havas Lemz ontwikkelt Denk vooruit-campagne voor ondernemers

12-05-2026 | 15:07:16
Het ministerie van Economische Zaken en Klimaat breidt samen met Havas Lemz de campagne Denk vooruit uit naar ondernemers.

Havas Lemz grote winnaar 60ste editie ADCN Awards

07-05-2026 | 22:01:00
Wat zo gezellig begon met een leuk diner in Brasserie George op het 60 jarig jubileum van de ADCN te vieren, eindigde in een awardsuitreiking vol twijfel

Dentsu, Havas Lemz en TBWA genomineerd voor SAN Bureau van het Jaar

24-04-2026 | 12:29:00
De ABC jury heeft na een tweede ronde in voorgaande weken de Shortlisten voor de drie SAN ABC Accenten 2025 vastgesteld

Rein van der Ven: Lekker wakker worden, met een Clio Award

21-04-2026 | 11:01:52
Marketing Report is in alle vroegte in Haarlem en spreekt met Rein van der Ven, Creative Director bij Havas Lemz, over de campagne Nederland valt uit voor de Rijksoverheid
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brand Builders maakt campagne voor De Rotterdamsche Oude

22-05-2026 | 13:12:00
Het kaasmerk van Velder kiest daarmee bewust voor vertraging in een wereld waarin alles sneller moet.

Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset

22-05-2026 | 11:40:00
Het gesprek draait om hoe het bureau merken helpt om jonge doelgroepen te bereiken en te raken

Bob Koigi: De opmars van retail media in Europa

22-05-2026 | 11:26:48
Retail media groeit razendsnel van een niche binnen ecommerce naar een van de belangrijkste pijlers van digitale advertising.

Ruben Beijer: ENTR brengt geschiedenis tot leven

22-05-2026 | 11:22:50
Veel musea zijn fantastisch in kennis overdragen, maar verliezen het steeds vaker van Netflix, TikTok, gaming en entertainment

Persuade ontwikkelt Scapino-campagne Wesley Sneijder

22-05-2026 | 10:21:25
Na eerdere samenwerkingen met Ireen Wüst en Marco Schuitmaker bouwt het merk verder aan een campagne rond motivatie, toegankelijkheid en betaalbaarheid.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.