Hanze Media Groep overgenomen door Liplyn IG

Hanze Media Groep en Liplyn Information Group hebben bekend gemaakt, dat ze een overeenstemming hebben bereikt over de overname van de vacaturebanken; Vacant.nl, Bouwvacatures.nl en Techniekvacaturebank.nl.

De overname van Hanze Media Groep door Liplyn IG is op donderdag 6 februari 2025 voltrokken, Hanze Media Group gaat verder onder de naam Liplyn Recruitment.

Hanze Media Groep, het bedrijf achter o.a. de vacaturebanken; Vacant.nl , Bouwvacatures.nl en Techniekvacaturebank.nl bestaat sinds 1996. Deze websites waren een van de eerste vacaturebanken van Nederland, ooit begonnen als papieren krant.

Nick Devoo, bestuurder van Hanze Media Groep “Ik ben trots op het werk dat is gedaan afgelopen jaren. Er staan meerdere prachtige jobboards, met een sterke naam in de markt, waarmee we hebben ingespeeld op belangrijke niches voor Nederland. Daarmee is een goede basis voor de toekomst neergezet. Ik ben ervan overtuigd dat, als onderdeel van Liplyn IG, Vacant.nl en de overige vacaturebanken haar groeiambities volledig gaat waarmaken.”

Luke Liplijn, CEO Liplyn IG: “Ik ben heel blij met de overname van deze mooie titels. Dit is een belangrijke versterking van ons als media- en informatiebedrijf, door deze overname ontstaat een win-win. Er is afgelopen 20 jaar enorm veel data opgebouwd en een goede naam neergezet door de Hanze Media Groep. We kunnen dit met onze ervaring in media, data en AI maximaal benutten. We zien dat er veel te winnen is het matchingsproces tussen werkzoekende en werkgever met branchespecifieke focus. Liplyn IG heeft zelf haar wortels als media- en informatiebedrijf in de vastgoedbranche, de vacaturebank uitbreiden met Vastgoedvacatures.nl is dan ook een logische stap voor ons.

Naast de inzet op een soepelere onboarding van werkzoekenden en werkgevers zijn we al gestart met de integratie van Drimble.nl . Met dit platform bereiken we zo’n 3 miljoen Nederlanders per maand. De bestaande vacature sectie op Drimble.nl breiden we nu uit met de vacatures van Hanze Media Groep. Dit is een directe win voor werkgevers omdat we hiermee de zichtbaarheid en traffic naar de geplaatste vacatures een boost geven.

Last but not least, de informatiebeveiliging en privacy is voor ons van cruciaal belang. Alle vacaturebanken zijn sinds de overname gehouden aan de ISO 27001.”

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Trustmoore neemt AssetCare over

15-04-2026 | 14:29:00
AssetCare blijft onder eigen naam opereren in Nederland, waarbij oprichters Tom Straver en Sam Zwaan actief blijven binnen het bestuur.

Publicis Groupe neemt sportmarketingbureau 160over90 over

08-04-2026 | 15:57:00
Publicis Groupe heeft het sportmarketingbureau 160over90 overgenomen. 160over90 is tot nu toe onderdeel van WME Group en een wereldwijd sport- en cultuurgericht bureau

Mediahuis NRC: Overname Airborne biedt kansen waarde toe te voegen

02-04-2026 | 12:30:00
Mediahuis NRC kocht het audio-agency Airborne van Jeroen de Bakker en Marvin Jacobs die het bureau in oktober 2024 verzelfstandigden van ACE

DPG Media groeit door integratie RTL en abonnementen

31-03-2026 | 14:32:38
DPG Media heeft in 2025 een omzet van ruim 2 miljard euro gerealiseerd, mede door de integratie van RTL Nederland en beperkte organische groei.

IKAg neemt PitchPoint over

24-03-2026 | 08:25:46
IKAg neemt PitchPoint over en bundelt daarmee de activiteiten rond agency selectie en agency relations. Met de overname combineren beide organisaties hun netwerk, methodiek en expertise om adverteerders en bureaus beter met elkaar te verbinden

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Junior Traffic Manager

17-04-2026 | 11:24:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Traffic Manager - Full-time · Amsterdam

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een IT Service Medewerker

17-04-2026 | 10:25:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar IT Service Medewerker - Fulltime

Bob Koigi: Impact is de nieuwe valuta

17-04-2026 | 10:24:47
Non-profits en merken zijn vrijwel gelijk vertegenwoordigd in de top 40.

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Media Operator

17-04-2026 | 10:07:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Media Operator - Fulltime

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.