Hannes van Raaij lanceert Wavestart: business strategy on demand

Na zijn functie als General Manager bij Ace, kondigt Hannes van Raaij de lancering aan van zijn bedrijf Wavestart: business strategy on demand. Hannes Van Raaij is zijn carrière ooit begon bij Netlinq en vervolgens heeft hij zijn expertise uitgebreid bij bedrijven als Lost Boys, Clockwork en Triple. In zijn laatste rol als General Manager bij de bureaugroep Ace, kwam zijn kracht, drive en expertise samen.

Hannes van Raaij: "Wavestart staat voor het ontwikkelen van nieuwe proposities en stimuleren van bedrijfsgroei vanuit de kern van bedrijven en door middel van digitale oplossingen. Met Wavestart help ik organisaties om de volgende golf van succes te creëren door hun propositie te versterken en hen te begeleiden bij het succesvol naar de markt brengen van hun ideeën. Dit doe ik door heel dicht tegen het bedrijf aan te kruipen en ook met het team aan de slag te gaan. Immers, als het van binnen niet geleefd wordt, dan voelen klanten het buiten ook niet. Met mijn jarenlange kennis en expertise ben ik een partner voor bedrijven die willen excelleren in een snel veranderende digitale wereld en kijk ernaar uit om met mijn klanten samen te werken aan het realiseren van hun ambitieuze doelstellingen en om gezamenlijk de grenzen van innovatie te verleggen."

De klanten waar Wavestart momenteel mee samenwerkt zijn onder anderen Calamity Jane, Dynamis, Brain en tech-scaleups Helin, Shift.world.

www.wavestart.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

DDB en Transavia lanceren platform: Niet normaal gewoon

04-11-2025 | 11:00:00
Na een gewonnen pitch eerder dit jaar presenteert DDB Amsterdam het merkplatform voor Transavia: Niet normaal gewoon

CJ de Melker start creatief bureau met melk.

22-10-2025 | 13:54:00
Na 25 jaar in de reclamewereld start CJ de Melker, voormalig Executive Creative Director bij VENGEAN, zijn eigen creatieve studio met melk.

Kyndly start duurzaam platform zonder winstoogmerk

01-10-2025 | 14:43:34
Kyndly heeft een online verkoopplatform gelanceerd dat zich volledig richt op duurzame merken.

Du Mosch, Peterse en Zwinkels starten PR-bureau numen

01-10-2025 | 11:14:52
In Hilversum is PR-bureau numen van start gegaan, opgericht door Frank du Mosch, Stijn Zwinkels en Kirsten Peterse. Met Rituals als eerste klant

Lancering Digital Agency Group Citizens

30-09-2025 | 08:58:00
De ambities is een toonaangevende digitale groep in de Benelux te worden, met als doel binnen vijf jaar met 20+ agencies uit te groeien tot een Europese referentie in digital strategy, UX, development en performance
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Stacey Rookhuizen voelt als campagneleverancier deel van het VVD-team

07-11-2025 | 21:52:39
Stacey Rookhuizen is oprichter/eigenaar van Bombilate Media. Matthijs van de Burgwal is hoofd strategie bij de VVD.  We spreken beiden over de verkiezingscampagne voor de VVD die Bombilate Media voor de vierde keer maakte

Nasser El Kamouchi: De wake-up call voor marketeers

07-11-2025 | 15:20:00
Succes wordt niet langer bepaald door wie het meeste mediabudget heeft, maar door wie het meest consequent zijn merkverhaal weet te vertellen.

Bob Koigi: De toekomst is voor de menselijke merken

07-11-2025 | 11:12:15
De toekomst is niet voor de merken met de slimste technologie, maar voor de merken die drie tijdloze menselijke principes begrijpen

Fightclub en WeCare lanceren Good for you!

07-11-2025 | 09:33:00
Tijdens deze gratis middagsessie krijgen marketeers een praktische toolkit aangereikt om richting 2026 hun positie te versterken.

Studio FIK ontwikkelt campagne rond gezond schermgebruik

06-11-2025 | 12:12:00
Gemeente Haarlem en GGD Kennemerland vragen deze maand aandacht voor beschermtijd, momenten die je bewust vrijhoudt van digitale prikkels.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.