Greymen&Co en MassMovement gaan verder als Key Agency

Digital marketing agency Greymen&Co en mediabureau MassMovement gaan onder een gezamenlijke naam verder. De twee bureaus, die al langere tijd samenwerken, heten vanaf nu Key Agency.

Bijna twee jaar geleden besloten Greymen&Co en MassMovement hun krachten te bundelen. Daarbij is besloten de  bedrijven volledig te fuseren tot één bureau. 

Key partner

Wilfred den Hertog, Strategy Director & Partner: “We hebben gemerkt dat opdrachtgevers behoefte hebben aan langdurige partnerships, zodat we met ze mee kunnen groeien en ook toekomstige veranderingen samen aankunnen. Wij doen niet aan marketingtrucjes voor de korte termijn, maar willen een cruciale rol spelen in de langetermijngroei van opdrachtgevers met de inzet van digital, marketing en media. ”

Key brand identity

Key Agency heeft ook een merkidenteit ontwikkeld die aansluit op de brede dienstverlening en mix aan specialisten die werkzaam zijn bij het digital marketing agency. Key Agency is gevestigd in de Schinkelkerk in Amsterdam. Er werken ruim 40 personen bij Key Agency.

www.keyagency.nl

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd

08-05-2026 | 13:29:14
Onder leiding van Global CEO Jane Geraghty wil het concern de samenwerking tussen zijn branding-, design- en experiencebureaus versterken

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI

08-05-2026 | 10:21:00
Het gesprek gaat over de impact van AI op bureaus, de veranderende rol van creativiteit

Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers

08-05-2026 | 10:01:00
Er zijn drie redenen waarom ik dit zo’n sterke campagne vind. De eerste is eigenlijk simpel: Cadbury gebruikt z’n verpakking als communicatiemiddel.

AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids

08-05-2026 | 08:00:00
Na presentaties van zes bureaus zijn de drie finalisten voor SAN New Kids on the Block 2025 vastgesteld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.