Gospooky ontwikkelt Fortnite-game voor HEMA

HEMA sluit de SLAYMA summer school-campagne samen met Gospooky af met de introductie van een speciaal ontworpen game voor in de virtuele wereld van Fortnite.

Het winkelbedrijf was al aanwezig op Roblox en actief op TikTok, maar nu ook op het gameplatform, dat populair is bij scholieren. HEMA is het eerste Nederlandse retailbedrijf dat in de game op die manier aanwezig is. In het spel skaten spelers door een virtuele stad en moeten ze items uit de schoolcollectie van HEMA verzamelen.

Speciaal voor de campagne is de titelsong Sappige Tijden geschreven, die ook tijdens het spel te horen is. De campagne loopt nog tot 1 september.

Virtuele wereld

Eva Vermeulen, manager campagnemarketing bij HEMA: “Met deze campagne willen we laten zien dat we de scholieren, vooral degene die de spannende overstap maken naar de middelbare school, begrijpen en weten wat er bij ze speelt. Door net als onze community Fortnite volledig te omarmen en samen te werken met jonge creators, brengen we de juiste dosis energie in onze campagnes.”

Tim van der Wiel, Founder van Gospooky: “Het is geweldig om te zien hoe we HEMA opnieuw naar een nieuw platform kunnen brengen. Het is onze missie om onze klanten in de voorhoede van social te houden, en het betreden van de virtuele wereld van Fortnite bewijst dat technologie en creativiteit hand in hand gaan. Net als bij onze eerdere campagnes blijft de community-gedreven aanpak het hart van onze strategie voor HEMA.”

www.gospooky.com

www.hema.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Rabbit’s Foot Studios actief op Minecraft Marketplace

19-03-2026 | 09:36:00
Daarmee positioneert de studio het platform als strategisch kanaal voor merken die aansluiting zoeken bij een actieve gamecommunity.

Capitola ontwikkelt inhaker game Feisty Furbs

26-01-2026 | 16:15:00
Het gebruik van Roblox als marketingkanaal neemt sterk toe. In 2024 voerden meer dan 400 merken een activatie uit op het platform

Dutch Gaming Report: gamen is een structureel kanaal

22-01-2026 | 11:32:00
Uit het Dutch Gaming Report 2026 blijkt dat 45 procent van de Nederlanders inmiddels dagelijks gamet, tegenover 32 procent een jaar eerder.

Florian Toen: Gaming bereikt twee op de drie Nederlanders

22-01-2026 | 10:01:12
Bij Marketing Report spreekt hij over de misverstanden rond gaming, de omvang van het kanaal en hoe hij de complexiteit eruit haalt voor adverteerders.

Niek Eijsbouts: Pim de Witte en de kunst van ‘nee’ zeggen

06-01-2026 | 08:00:00
In de campagne vertellen uitzendkrachten zelf hoe hun werk aansluit bij hun leven en ontwikkeling.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Coen Zuijdervliet: Reet, kak, bil (of gewoon goede reclame?)

23-04-2026 | 10:12:30
Er lijken de laatste tijd wat ongeschreven reclameregels te sneuvelen. En eerlijk? Dat is verfrissend.

SteamTalmark start wervingscampagne Veiligheid & Service

23-04-2026 | 09:50:00
In de campagne staan huidige medewerkers centraal, die potentiële collega’s uitnodigen om als buddy mee te lopen en het vak van dichtbij te ervaren.

Stukje van mij Global Grand Effie Contender

23-04-2026 | 07:19:00
KPN heeft met de campagne Stukje van mij een nominatie gekregen als Global Grand Effie Contender tijdens de Global Best of the Best Effie Awards 2025. Eerder werd de campagne al bekroond bij de Effie Europe Awards

Marco van Lisdonk: Duurzaamheid is geen doelgroep, het is een koopsignaal

22-04-2026 | 13:28:04
Duurzaamheid is op YouTube geen niche meer. Voor adverteerders is dat een interessant gegeven, want rond die oriëntatie speelt zich veel meer af

Fontys-studenten winnen RA*W Short Form Challenge

22-04-2026 | 13:18:20
Isabel van den Berkmortel en Dean Flaat ontwikkelden het winnende Koningsdag-concept voor Bar-le-Duc.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.