Gospooky en HEMA brengen Roblox-collectie bij SLAYMA summer school-campagne

HEMA komt in samenwerking met social technology agency Gospooky met een speciale SLAYMA summer school-collectie op social gaming platform Roblox.

HEMA is daarmee het eerste Nederlandse merk dat Roblox inzet binnen een marketingcampagne. Het doel is Gen-Z te helpen om in real life én digitaal slayend het schooljaar te beginnen.

Slayma is geboren vanuit de TikTok community en doorvertaald naar een landelijke multichannel campagne. De virtuele Roblox-collectie van iconische HEMA-producten is de volgende stap in de back to school-campagne die nog loopt tot en met 27 augustus.

Roblox lancering

Met de SLAYMA summer school-campagne die eind juni van start is gegaan wil HEMA scholieren helpen om al slayend hun schooljaar te starten, zowel in real life als digitaal. Voor Gen-Z staat slay of je bent aan het slayen synoniem voor je doet iets fantastisch.

Creators Thomas Drinkenburg (Thomas Panterpoes) en Lotte van Leeuwen hebben de Roblox-collectie feestelijk gelanceerd op Roblox tijdens een bonte avond met Lotte en haar Roblox community.

Via TikTok, YouTube en de kanalen van HEMA, Thomas Panterpoes en Lotte kan de rest van Nederland nu ook de virtuele collectie zien. Met typische HEMA items - waaronder een rookworstketting en hotdogtas - kunnen fans hun digitale avatar in Roblox de slaying touch geven.

Community gedreven

HEMA was een van de eerste klanten van Gospooky in 2016. De focus lag op het bouwen van organische merkkanalen waarin de community centraal staat. Dat resulteerde in 48 miljoen views, ruim 3 miljoen engagements en ruim 130 duizend volgers, waarvan 90 duizend nieuwe volgers in het afgelopen jaar.

Eva Vermeulen, Manager Campagne Marketing bij HEMA: "We laten met deze Roblox primeur zien dat je als oer-Hollands merk uit 1926 ook nieuwe generaties en communities kan bereiken. Het luisteren en engagen met de community is de sleutel tot succes. Dit vraagt om consistentie en langetermijnvisie, maar daarvan plukken we met de SLAYMA summer school-campagne nu al de eerste vruchten. Na het Slayma-succes op TikTok konden we een doorvertaling maken naar een landelijke campagne en daar zijn we trots op".

Tim van der Wiel, oprichter van Gospooky: "Samenwerken met een iconisch Nederlands merk als HEMA is geweldig. Het is onze missie om klanten in de voorhoede van social te houden. Live gaan op Roblox met de iconische HEMA-producten is daar het levende bewijs van. Hier komen technologie en creativiteit samen. We geloven heilig in onze community gedreven strategie waarbij HEMA onderdeel is van het gesprek met de community, resulterend in 90 duizend nieuwe TikTok-volgers binnen een jaar."

www.gospooky.com

www.hema.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Vijf genomineerden voor Woordvoerder van het Jaar 2026

31-05-2026 | 00:00:00
Vijf genomineerden voor Woordvoerder van het Jaar 2026: De genomineerden zijn Angela Looyé, Claudia Metz, Martijn de Graaf, Petra Kok, Steven van Gils

Dentsu, Havas Lemz en TBWA genomineerd voor SAN Bureau van het Jaar

24-04-2026 | 12:29:00
De ABC jury heeft na een tweede ronde in voorgaande weken de Shortlisten voor de drie SAN ABC Accenten 2025 vastgesteld

Campagne Jumbo’s draait om smaak en prijs

15-04-2026 | 11:36:44
Met de actie willen HEMA en Jumbo klanten laten kennismaken met elkaars assortiment. De campagne loopt via tv en digitale kanalen, waaronder social media.

HEMA en Jumbo starten gezamenlijke campagne

07-04-2026 | 15:54:52
Met de actie willen HEMA en Jumbo klanten laten kennismaken met elkaars assortiment. De campagne loopt via tv en digitale kanalen, waaronder social media.

Longlists SAN ABC Accenten 2025

27-03-2026 | 07:00:00
De longlist voor de ABC Groot Accenten 2025 zijn vastgesteld. De ABC-jury - bestaande uit hoofdredacteuren van onder andere Adformatie, Fonk, MarketingTribune en Marketing Report, bestuursleden van de BvA, SAN-bestuursleden en externe deskundigen - heeft de onderstaande genomineerden geselecteerd
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: AI herdefinieert merkzichtbaarheid

05-06-2026 | 11:17:51
Nu consumenten steeds vaker AI gebruiken voor aanbevelingen en aankoopbeslissingen, moeten merken ook voor de algoritmes zichtbaar zijn

met melk. creatieve partner van Ahead Nutrition

05-06-2026 | 10:43:00
De Rotterdamse partij gaat aan de slag met creatieve communicatie, social content en merkuitingen voor het Duitse snackmerk.

Bitvavo lanceert WAGMI-campagne met $hirak en Jonna Fraser

05-06-2026 | 10:31:46
Met een anthem van $hirak en Jonna Fraser brengt de campagne voetbal, muziek, cultuur en de crypto-community samen.

[Vacatures] Scheepens zoekt een Account Manager

05-06-2026 | 10:06:00
Scheepens is per direct op zoek naar Account Manager

[Vacatures] Scheepens zoekt een Project Manager

05-06-2026 | 09:51:00
Scheepens is per direct op zoek naar Project Manager
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.