Go Ahead Eagles en Drukwerkdeal blijven samenwerken

Drukwerkdeal blijft als Business Partner verbonden aan Go Ahead Eagles. Het bedrijf ondersteunt de club al sinds 2014 en vervulde drie jaar de rol van hoofdsponsor.

De samenwerking tussen beide partijen is hecht. Haico Meijerink, CEO van Drukwerkdeal: "Ik ben geboren en getogen op zo’n vijfhonderd meter van het stadion vandaan. Go Ahead Eagles is altijd een groot deel van mijn leven geweest. Ruim 25 jaar geleden was ik al onderdeel van het investeringsfonds van Go Ahead Eagles en van 2003 tot en met 2009 was ik lid van de raad van commissarissen van de club."

Langdurige en trouwe samenwerking

Jan Willem van Dop, algemeen directeur Go Ahead Eagles: "We hebben een aantal hondstrouwe Business Partners bij onze club, maar Drukwerkdeal behoort wel tot één van de trouwste. Op welke manier we Drukwerkdeal ook nodig hebben, zij staan voor ons klaar. En dat is wederzijds; we zullen elkaar op alle mogelijke manieren blijven steunen."

Paul Lustig, commercieel manager Go Ahead Eagles: "Neem de bekerfinale. We wilden iets speciaals doen in De Kuip en dan ga je schakelen met elkaar. Uiteindelijk was het resultaat dat we, in samenwerking met Drukwerkdeal, State Of Football, Rabobank en de Supportersvereniging, in totaal 18.000 shirts hebben uitgedeeld aan alle Eagles-supporters die meegingen naar De Kuip. Het is maar een voorbeeld van op welke manier wij samenwerken met elkaar."

Meer dan een zakelijke relatie

Haico Meijerink: "Ik zie het op de werkvloer. Als er werkzaamheden gedaan moeten worden voor Go Ahead Eagles, staan m’n collega’s te trappelen om iets te kunnen betekenen. Het is ook gewoon veel meer een hechte samenwerking dan dat het een commerciële relatie is."

Jan Willem van Dop: "De samenwerking met Drukwerkdeal is de enige die we voor onbepaalde tijd hebben. Eigenlijk is het een levenslang contract en zo voelt dat ook echt." Haico Meijerink vult aan: "Deze samenwerking is net als een goed huwelijk. Daarin ga je ook niet na elk jaar met elkaar zitten om het ‘contract te verlengen’. Je weet dat het goed zit, en zo is dat tussen Go Ahead Eagles en Drukwerkdeal ook."

www.drukwerkdeal.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] Drukwerkdeal.nl zoekt een HR Business Partner

30-01-2025 | 07:52:00
Drukwerkdeal.nl is per direct op zoek naar HR Business Partner - Full-time / Part-time · Deventer

[Vacatures] Drukwerkdeal.nl zoekt een Business Controller

23-01-2025 | 09:30:00
Drukwerkdeal.nl is per direct op zoek naar Business Controller - Full-time / Part-time · Deventer

[Vacatures] Drukwerkdeal.nl zoekt een Training & Quality Lead

20-01-2025 | 06:43:00
Drukwerkdeal.nl is per direct op zoek naar Training & Quality Lead - Full-time / Part-time · Deventer

[Vacatures] Drukwerkdeal.nl zoekt een Content Marketeer

09-01-2025 | 09:12:00
Drukwerkdeal.nl is per direct op zoek naar Content Marketeer - Full-time / Part-time · Deventer

Drukwerkdeal ziet een groei van ruim 10 procent in kerstkaartenverkoop

17-12-2024 | 12:15:00
Drukwerkdeal heeft de afgelopen weken bijna 4 miljoen kerstkaarten geproduceerd en verkocht, ruim 10 procent meer dan vorig jaar


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Follo wint negen European Search Awards

27-05-2026 | 15:07:00
Follo heeft tijdens de European Search Awards 2026 in Porto negen awards gewonnen, waaronder twee gouden en zeven zilveren onderscheidingen.

Wenneker Amsterdam produceert wereldwijde Philips Avent-campagne

27-05-2026 | 13:10:00
Philips Avent lanceert met Share the Care een wereldwijde campagne die aandacht vraagt voor de druk en verwachtingen waarmee moeders dagelijks te maken hebben

Cees Faes: Ferrari is niet Apple-compatible. Blijkbaar.

27-05-2026 | 12:56:49
Enzo Ferrari zei ooit: “Aerodynamics are for people who can’t build engines.” Ferrari ging nooit over efficiëntie. Ferrari ging over excess.

Unox focust op festivalzomer met Knaks

27-05-2026 | 09:58:00
Unox start deze zomer een campagne waarmee het merk zich nadrukkelijker wil verbinden aan typische Nederlandse zomermomenten.

LePub breidt wereldwijd management uit

27-05-2026 | 09:20:56
Met de benoemingen wil het internationale netwerk van Publicis Groupe de creatieve kwaliteit en de wereldwijde impact van het werk verder versterken.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.