Funda kiest Media.Monks voor aangescherpte merkidentiteit

Woonplatform Funda heeft digitaal end-to-end-bureau Media.Monks aangesteld als partner om haar merkidentiteit aan te scherpen.

Funda wil, door samen te werken met Media.Monks, een sterke merkidentiteit ontwikkelen die zowel online als offline goed te gebruiken is. Hiermee streeft funda ernaar om een consistente en unieke ervaring te bieden, passend bij het Brand Experience-traject dat in 2023 veel aandacht binnen de organisatie kreeg.

Charlotte Zelders, Marketing Director bij funda: "Bij funda blijven de ambities groeien en daar hoort ook een ambitieuze partner bij. We zijn een gevestigd merk in Nederland, maar dat betekent zeker niet dat we stilzitten. We kijken ernaar uit om samen met Media.Monks, een bureau dat altijd vooruit heeft gelopen in digital, verder aan ons merk te bouwen."

Vanessa Hofland-Noordervliet, Managing Director Media.Monks N: "Het is een eer om met een merk als funda samen te werken. Met zo’n sterk merk is het essentieel om het robuuste merkfundament als springplank te gebruiken en tegelijkertijd te onderzoeken hoe we in de nabije toekomst de merkwaarden nog meer tot leven kunnen brengen."

www.mediamonks.com

www.funda.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Digitale advertenties ontwikkelen zich verder

24-04-2026 | 14:28:11
De markt voor digitale advertenties groeit allang niet meer alleen, hij versnelt zichzelf.

Dentsu, Havas Lemz en TBWA genomineerd voor SAN Bureau van het Jaar

24-04-2026 | 12:29:00
De ABC jury heeft na een tweede ronde in voorgaande weken de Shortlisten voor de drie SAN ABC Accenten 2025 vastgesteld

Proefdiervrij en The Creators Hive lanceren campagne Tijd voor menselijkheid

24-04-2026 | 06:00:00
Creatief bureau The Creators Hive heeft voor Stichting Proefdiervrij een campagne ontwikkeld onder de naam Tijd voor Menselijkheid. De campagne heeft als doel mensen aan het denken te zetten over dierproeven

AI AM breidt uit en wijst op AI-achterstand Nederland

23-04-2026 | 15:42:12
Volgens de initiatiefnemers wijst die groei op een bredere uitdaging: de adoptie van AI in Nederland blijft achter door een gebrek aan infrastructuur.

Dorst & Lesser verzorgt socialstrategie Center Parcs

23-04-2026 | 15:17:53
De samenwerking richt zich op het verbreden van de merkperceptie, waarbij het merk zich positioneert als meer dan een familieresort.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.