Frank Bitter stapt over van Candid naar PHD Nederland

Omnicom Media Group stelt per 1 maart 2024 Frank Bitter aan als Managing Director van PHD Nederland.

Hij komt van Candid, waar hij CEO van de mediatak is en leiding geeft aan de bureaus M2|OC en STROOM en de overkoepelende people, finance en media investment teams. Daarvoor was hij lange tijd werkzaam bij MediaCom, waar hij eerst CEO Nederland was en later, als onderdeel van het EMEA team, verantwoordelijk voor 20 landen in Europa, Afrika en het Midden-Oosten.

Patrick Molleman, CEO van Omnicom Media Group Nederland: “Frank neemt een bak aan ervaring mee, is een klantenman pur sang en is in staat complexe klantuitdagingen om te zetten naar resultaat gedreven oplossingen. Daarnaast is Frank een echte verbinder en een enthousiaste leider die in staat is om PHD naar de volgende fase te loodsen.”

Frank Bitter: “Ik ben altijd onder de indruk geweest van de onderscheidende visie en sterke cultuur van PHD. De mensen hebben een aanstekelijke ambitie en het bureau heeft veel potentie. Ik heb dan ook heel veel zin om samen met het team verder te bouwen aan een succesvol bureau dat het verschil maakt voor klanten."

www.omnicommediagroup.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Omnicom waarschuwt voor te hoge advertentiefrequentie

24-04-2026 | 15:24:00
Omnicom Media Group waarschuwt dat traditionele benaderingen van advertentiefrequentie hun effect verliezen in een gefragmenteerd medialandschap.

Lipton Ice Tea claimt perzik-emoji terug

31-03-2026 | 10:50:00
Met de campagne wil het merk de perzik-emoji terugclaimen als symbool voor fruit, nadat onderzoek uitwijst dat deze in 93 procent van de gevallen een andere betekenis heeft gekregen.

Backslash (Omnicom): Menselijkheid wordt onderscheidend

24-02-2026 | 16:10:00
Backslash stelt dat in 2026 zichtbare menselijkheid het belangrijkste onderscheid wordt voor merken.

Seedtag introduceert neuro-contextual advertising

23-02-2026 | 12:01:00
Seedtag introduceert neuro-contextual advertising, een technologie die artificial intelligence koppelt aan neurowetenschappelijke principes.

Saskia Wagenmakers: Samen sterker in data

17-02-2026 | 11:20:32
Sinds 1 december 2025 is Saskia Wagenmakers CEO van het fusiebedrijf. We spreken haar.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dentsu ontwikkelt Rabo Confession Club voor Rabobank

05-05-2026 | 17:06:08
Rabobank kiest ervoor om in communicatie niet alleen succesverhalen te tonen, maar juist ook de missers van ondernemers.

S.Pellegrino maakt van flessenlabels gespreksstarters

05-05-2026 | 16:17:00
Nu drankenmerken steeds vaker inzetten op belevingsgerichte storytelling, plaatst S.Pellegrino gesprek en verbinding centraal in zijn nieuwste campagne.

mJourney en Intratuin schalen winkelcampagnes op

05-05-2026 | 14:49:58
Met een combinatie van hyperlokale displaycampagnes, DOOH en footfallmeting wordt de folderaanpak digitaal doorgetrokken en meetbaar gemaakt.

John Deere kent VML Partner-status toe

05-05-2026 | 12:29:45
Leveranciers met een hoge score komen in aanmerking voor langdurige samenwerking.

Mike Hendrixen: Algoritmes sturen, creatie wint

05-05-2026 | 12:20:00
Er was een tijd dat de campagne het verschil maakte. Grote ideeën, strakke planningen, zorgvuldige inkoop en een geïntegreerde uitrol.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.