Firda kiest voor iO voor digital platform ontwikkeling

Firda, de organisatie die ontstond uit de fusie van ROC Friese Poort en Friesland College, heeft de ontwikkeling en het beheer van haar platform aan iO toevertrouwd.

Een fusie met impact

ROC Friese Poort en Friesland College bieden beide middelbaar beroepsonderwijs aan in Noord-Nederland. De twee onderwijsinstellingen bundelen nu hun krachten tot een sterke en toekomstbestendige organisatie. Met zo'n 25.000 studenten en bijna 3.000 medewerkers wordt Firda het op één na grootste regionale opleidingscentrum van Nederland.

Van groot belang voor de website van Firda is digitale toegankelijkheid. De WCAG-normen zullen dus centraal staan bij het ontwerp, de ontwikkeling, de bouw, en het beheer van de website.

Drupal als motor van de website

De website van Firda gaat live op 1 augustus 2023 en wordt gebouwd in Drupal, een opensource, schaalbaar CMS. Dankzij de uitgebreide community beschikt Drupal over tal van manieren om complexe projecten toch op een persoonlijke manier aan te pakken.

Jan-Willem de Vries, projectleider website a.i. van ROC Friese Poort: "Met meer dan 130 Drupalexperts is iO de geschikte partner om dit project mee aan te vliegen. De 250+ projecten die iO eerder al met Drupal realiseerde, hebben onze keuze een stuk makkelijker gemaakt."

www.firda.nl

www.iodigital.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Coen Zuijdervliet: Reet, kak, bil (of gewoon goede reclame?)

23-04-2026 | 10:12:30
Er lijken de laatste tijd wat ongeschreven reclameregels te sneuvelen. En eerlijk? Dat is verfrissend.

SteamTalmark start wervingscampagne Veiligheid & Service

23-04-2026 | 09:50:00
In de campagne staan huidige medewerkers centraal, die potentiële collega’s uitnodigen om als buddy mee te lopen en het vak van dichtbij te ervaren.

Stukje van mij Global Grand Effie Contender

23-04-2026 | 07:19:00
KPN heeft met de campagne Stukje van mij een nominatie gekregen als Global Grand Effie Contender tijdens de Global Best of the Best Effie Awards 2025. Eerder werd de campagne al bekroond bij de Effie Europe Awards

Marco van Lisdonk: Duurzaamheid is geen doelgroep, het is een koopsignaal

22-04-2026 | 13:28:04
Duurzaamheid is op YouTube geen niche meer. Voor adverteerders is dat een interessant gegeven, want rond die oriëntatie speelt zich veel meer af

Fontys-studenten winnen RA*W Short Form Challenge

22-04-2026 | 13:18:20
Isabel van den Berkmortel en Dean Flaat ontwikkelden het winnende Koningsdag-concept voor Bar-le-Duc.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.