Fightclub aan de slag voor spellen Ticket to Ride en Exploding Kittens

Ticket to Ride en Exploding Kittens, het kaartspel dat een culthit werd na de lancering op Kickstarter, zijn klant geworden bij Fightclub Breda. Het bureau gaat aan de slag met strategie- en campagneontwikkeling voor deze games uit de stal van Asmodee.

Jurian Duijzer, CEO en Peter de Been, Marketing Manager bij Asmodee: "Ticket to Ride bestaat 20 jaar en is al jaren 1 van de grootste titels in de categorie. Ook Exploding Kittens is sinds de introductie in 2015 een succes. Dat betekent echter niet dat we op onze lauweren rusten. Tijdens de Corona-jaren brachten we met z’n allen veel tijd binnenshuis door en is de markt voor spelletjes reusachtig gegroeid. Om deze groei vast te houden zijn we continue op zoek naar nieuwe manieren om de doelgroep te bereiken. Fightclub is een agency dat bekend staat om het identificeren van kansen voor merken. Bovendien weten ze opvallend creatief werk te maken dat het goed doet op social channels, en dat is precies waar we onze doelgroepen moeten bereiken."

Bram Verbogt, verantwoordelijk voor het clientmanagement bij Fightclub: "Hoe leuk is het als je van je hobby je werk kunt maken! Deze twee spellen zijn razend populair onder de Fightclub collega’s en nu mogen we er campagnes voor gaan ontwikkelen. Bovendien is het een grote eer. Ik weet nog dat Exploding Kittens begon als project op Kickstarter en binnen enkele minuten het record vestigde voor de meeste donaties in de geschiedenis van Kickstarter. De edgy humor van het spel past helemaal bij Fightclub. En Ticket to Ride is natuurlijk een moderne klassieker. De doos is zelfs een standaardmaat geworden in de wereld van bordspellen. Ons insights team is inmiddels begonnen met een deep-dive in de markt. Op basis daarvan gaan we strategieën en campagnes ontwikkelen waarmee we nog meer mensen de fun van deze games gaan laten ontdekken."

www.fightclub.nl

www.corporate.asmodee.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Living Experience kiest Fightclub als Lead Agency

17-06-2026 | 16:57:00
Het woonconcept werkte na een internationale bureauoriëntatie toe naar de selectie van één bureau voor positionering, creatie en performance.

Fightclub en Venco lanceren verzekering voor vergeten drop

15-06-2026 | 11:33:00
De campagne speelt in op een herkenbaar vakantiemoment: het inpakken voor vertrek, waarbij drop nog weleens wordt vergeten.

Fightclub heeft dubbele TikTok Shop-certificering

12-06-2026 | 08:47:28
Als Certified Seller Agency ondersteunt Fightclub onder meer bij shopregistratie en onboarding en het opzetten en optimaliseren van productcatalogi

Cees Faes: Ferrari is niet Apple-compatible. Blijkbaar.

27-05-2026 | 12:56:49
Enzo Ferrari zei ooit: “Aerodynamics are for people who can’t build engines.” Ferrari ging nooit over efficiëntie. Ferrari ging over excess.

Fightclub grootste winnaar Communicatieprijs Brabant

26-05-2026 | 09:17:00
Communicatieclub Brabant heeft donderdag 21 mei in het Klasse Theater in Tilburg de winnaars van de Communicatieprijs Brabant 2026 bekendgemaakt.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Buutvrij ontwikkelt festivalcamping Kruidvat Badhuis

25-06-2026 | 20:25:00
Kruidvat komt tijdens het driedaaagse muziekfestival Down the Rabbit Hole van 3 tot en met 5 juli komt Kruidvat met het concept Kruidvat Badhuis

Thijs Boon (FNE Group) neemt activa KesselsKramer over

25-06-2026 | 19:36:00
Thijs Boon, oprichter en investeerder via FNE Group heeft maandag 22 juni nagenoeg de volledige activa van het failliete creatieve bureau KesselsKramer overgenomen

Sanne Tolsma en Michiel van Riemsdijk: De oplossing is zelden de vraag

25-06-2026 | 16:11:00
Het gesprek draait om de samenwerking tussen beide bureaus, de veranderende rol van bureaus en waarom klantvragen steeds vaker om een andere oplossing vragen dan vooraf wordt gedacht.

Linda de Graaff: Impact maakt het verschil

25-06-2026 | 16:00:15
Het gesprek draait om de bekroonde campagne Het Geluid van COPD, de maatschappelijke rol van creativiteit en de toekomst van onafhankelijke bureaus.

Remco Marinus en Rein van der Ven: Creativiteit begint bij de organisatie

25-06-2026 | 15:19:30
Het gesprek draait om het internationale succes van de campagne Nederland valt uit, de hernieuwde creatieve ambities van Havas Lemz en de organisatie achter creatief succes.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.