Fay-Lynn del Monte Lyon gestart als manager marketing, communicatie en pr bij Mourik

Mourik heeft Fay-Lynn del Monte Lyon aangesteld als marketing, communicatie & pr manager. Fay-Lynn del Monte Lyon brengt meer dan vijf jaar ervaring mee als zelfstandige, waarbij zij werkte in de outsource-, IT- en accountancybranche. Daarnaast heeft ze opdrachten uitgevoerd voor diverse overheidsinstanties.

In haar rol bij Mourik is Fay-Lynn del Monte Lyon verantwoordelijk voor het vergroten van de zichtbaarheid van de multidisciplinaire aannemer en het versterken van de communicatie naar diverse doelgroepen. Ze richt zich op het verder ontwikkelen en professionaliseren van de externe en interne communicatie.

Fay-Lynn del Monte Lyon: "Met respect voor het verleden heeft Mourik een ambitieuze strategie voor de toekomst, waarmee we inspelen op nieuwe ontwikkelingen en kansen in de markt. Daarin vervullen marketing, communicatie en pr een belangrijke rol. Mourik is een prachtig bedrijf en ik heb er zin in te helpen deze strategie waar te maken. Mijn persoonlijke ambitie is dan ook om Mourik de komende jaren bij een nog groter publiek bekend te maken als een krachtig en vooruitstrevend bedrijf dat een positieve impact heeft op de wereld om ons heen."

www.mourik.nl

www.countercontent.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Daan Jansen hoofd communicatie NPO

22-05-2026 | 16:50:00
Daan Jansen is per 1 juni 2026 benoemd tot hoofd communicatie bij de NPO. Hij is de tweede rijksambtenaar die vanuit OCW naar de NPO overstapt in die functie

Marianne van Rhijn van VML naar Action

22-05-2026 | 13:50:00
Voormalig Marketing Director VML aan de slag als interim Team lead voor de content- en fotostudio van retailer Action.

Maiko Valentijn Market Manager Benelux WPP

22-05-2026 | 07:10:00
De benoeming maakt onderdeel uit van een bredere reorganisatie waarbij WPP werkt aan een eenvoudiger en meer geïntegreerde organisatiestructuur.

Eric Kramer vertrekt na 18 jaar bij WPP

21-05-2026 | 11:27:00
Volgens Kramer valt zijn vertrek samen met een nieuwe strategische fase binnen WPP.

met melk. breidt Creative Party uit met Femke Hoogerwerf

21-05-2026 | 09:48:56
De allround creative maakt de overstap van Brand Potential en gaat bij de studio aan de slag op het gebied van design, content, social en fotografie.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brand Builders maakt campagne voor De Rotterdamsche Oude

22-05-2026 | 13:12:00
Het kaasmerk van Velder kiest daarmee bewust voor vertraging in een wereld waarin alles sneller moet.

Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset

22-05-2026 | 11:40:00
Het gesprek draait om hoe het bureau merken helpt om jonge doelgroepen te bereiken en te raken

Bob Koigi: De opmars van retail media in Europa

22-05-2026 | 11:26:48
Retail media groeit razendsnel van een niche binnen ecommerce naar een van de belangrijkste pijlers van digitale advertising.

Ruben Beijer: ENTR brengt geschiedenis tot leven

22-05-2026 | 11:22:50
Veel musea zijn fantastisch in kennis overdragen, maar verliezen het steeds vaker van Netflix, TikTok, gaming en entertainment

Persuade ontwikkelt Scapino-campagne Wesley Sneijder

22-05-2026 | 10:21:25
Na eerdere samenwerkingen met Ireen Wüst en Marco Schuitmaker bouwt het merk verder aan een campagne rond motivatie, toegankelijkheid en betaalbaarheid.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.