Fay-Lynn del Monte Lyon gestart als manager marketing, communicatie en pr bij Mourik

Mourik heeft Fay-Lynn del Monte Lyon aangesteld als marketing, communicatie & pr manager. Fay-Lynn del Monte Lyon brengt meer dan vijf jaar ervaring mee als zelfstandige, waarbij zij werkte in de outsource-, IT- en accountancybranche. Daarnaast heeft ze opdrachten uitgevoerd voor diverse overheidsinstanties.

In haar rol bij Mourik is Fay-Lynn del Monte Lyon verantwoordelijk voor het vergroten van de zichtbaarheid van de multidisciplinaire aannemer en het versterken van de communicatie naar diverse doelgroepen. Ze richt zich op het verder ontwikkelen en professionaliseren van de externe en interne communicatie.

Fay-Lynn del Monte Lyon: "Met respect voor het verleden heeft Mourik een ambitieuze strategie voor de toekomst, waarmee we inspelen op nieuwe ontwikkelingen en kansen in de markt. Daarin vervullen marketing, communicatie en pr een belangrijke rol. Mourik is een prachtig bedrijf en ik heb er zin in te helpen deze strategie waar te maken. Mijn persoonlijke ambitie is dan ook om Mourik de komende jaren bij een nog groter publiek bekend te maken als een krachtig en vooruitstrevend bedrijf dat een positieve impact heeft op de wereld om ons heen."

www.mourik.nl

www.countercontent.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

met melk. breidt Creative Party uit met Merijn Breedvelt

04-05-2026 | 12:14:00
Hij gaat zich binnen met melk. richten op het ontwikkelen en uitwerken van concepten voor klanten.

VodafoneZiggo benoemt Judith Zuijderhoudt-Damen tot Director External Affairs

01-05-2026 | 17:59:00
Telecombedrijf VodafoneZiggo heeft Judith Zuijderhoudt-Damen tot Director External Affairs benoemd per 1 april 2026. Ze volgt daarmee Ronald van der Aart op die ruim twee jaar deze functie vervulde op interim-basis

Iris Bommer maakt overstap naar Lindt Benelux

01-05-2026 | 14:51:39
Lindt & Sprüngli Benelux heeft Iris Bommer aangesteld als Marketing Manager Specialties & Seasons

DEPT stelt Irene de Vos aan als VP of Growth

01-05-2026 | 10:36:47
DEPT stelt Irene de Vos aan als VP of Growth voor Nederland. Met haar komst wil het bureau de commerciële organisatie versterken

Olaf Bal Finance Director Global Media & Entertainment Nederland

30-04-2026 | 15:00:00
Olaf Bal is per 1 mei 2026 benoemd tot Finance Director bij buitenreclame-exploitant Global Media & Entertainment Nederland. Hij krijgt de opdracht de verdere groei en strategische ontwikkeling van de organisatie financieel te ondersteunen en vorm te geven


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

met melk. breidt Creative Party uit met Merijn Breedvelt

04-05-2026 | 12:14:00
Hij gaat zich binnen met melk. richten op het ontwikkelen en uitwerken van concepten voor klanten.

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Media Manager

04-05-2026 | 11:42:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Media Manager - Amsterdam

Closed on Monday ontwikkelt campagne voor Sanquin

04-05-2026 | 11:24:00
Donoren die iemand uit hun omgeving overtuigen om zich aan te melden, maken kans op een Museumkaart.

Joe Public tekent voor ALDI-campagne buitenseizoen

04-05-2026 | 09:11:40
In de campagne speelt Andy van der Meijde samen met zijn gezin de hoofdrol. Hij grijpt verschillende momenten aan om buiten eten te vieren.

KFC Nederland kiest winnaar voor soundlogo

01-05-2026 | 14:31:00
De winnende track wordt de komende 2 jaar gebruikt in alle Nederlandse merkcampagnes.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.