Eerste Fitzroy-campagne Corendon gelanceerd

De eerste door Fitzroy ontwikkelde campagne voor Corendon is gelanceerd. Fitzroy won de door Corendon uitgeschreven pitch en ging op 1 november 2025 voor de reisorganisatie van start.

De eerste commercial is onderdeel van de vroegboekcampagne die de komende weken niet alleen op (lineaire) televisie zal uitrollen, maar ook online en OOH.

Dick Gussen, Director of Brand & Media Partnerships bij Corendon: "Als je Cor weghaalt en Don ook...blijft de EN over, en die EN laten we in deze campagne vaker terugkomen."

www.fitzroy.nl

.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Ariston keert terug als trappistenfrisdrank

09-06-2026 | 15:40:05
Ariston werd gelanceerd als extra inkomstenbron in de naoorlogse jaren en krijgt nu een vervolg als trappistenfrisdrank onder toezicht van de monniken.

Robert Verberne: AI versterkt vakmanschap, niet andersom

09-06-2026 | 15:15:11
Robert Verberne is co-CEO van Wenneker Amsterdam. In dit interview deelt hij de visie van Wenneker Amsterdam op AI en hoe dit hun klanten ten goede komt

Being There maakt WK-campagne voor Dr. Oetker

09-06-2026 | 14:59:04
De campagne laat zien hoe voetbalfans uit verschillende landen in hun rituelen en reacties vaak meer op elkaar lijken dan ze zelf denken.

[Vacatures] The Invaders zoekt een Campaign Lead / Projectmanager

09-06-2026 | 11:20:00
The Invaders is per direct op zoek naar Campaign Lead / Projectmanager

Frank van Oudhuizen Strategy Director Zandbeek

09-06-2026 | 11:10:59
Van Oudhuizen werkt sinds vorig jaar bij het Eindhovense bureau. Daarvoor runde hij 10 jaar een boutique agency
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.