Eerste exemplaar SAN Jaarboek 2024 uitgereikt aan Kluun

Tijdens een livestream-uitzending op dinsdag 4 maart voor SAN juryleden, sponsors en relaties vanuit KPN DDX, heeft SAN-voorzitter Marieke Jansen Rentmeester het eerste exemplaar van het SAN Jaarboek 2024 uitgereikt aan schrijver, spreker en hoofdpersoon in het SAN Jaarboek-interview: Kluun.

Marieke Jansen Rentmeester; voorzitter SAN: “De afgelopen jaren hebben we allemaal moeten navigeren door een snel veranderend medialandschap. Nieuwe technologieën, veranderende consumentengedragingen en verschuivende marktomstandigheden hebben ons uitgedaagd om anders te denken, opnieuw uit te vinden en te experimenteren. Het vermogen om deze veranderingen te omarmen, onze verbeelding te gebruiken en uit te blinken in storytelling, is voor adverteerders essentieel geworden. Daarom heeft het SAN-bestuur dit jaar gekozen voor de SAN Jaarboektitel De kracht van verbeelding."

In reactie op het thema van het SAN Jaarboek 2024 bespraken tafelgasten Carmen Heuvelmans, neurowetenschapper, Kluun en Darre van Dijk, CCO van TBWA\NEBOKO, de rol van verbeelding in hun dagelijkse werk en hoe de kracht van verbeelding hen steeds weer verrast.

In het SAN Jaarboek 2024 is het beste werk van Nederland op marcomgebied uit het jaar 2024 opgenomen. Dit jaar zijn er maar liefst 282 campagnes ingestuurd met een mooie verdeling over de twaalf categorieën waarvoor ingezonden kon worden.

De SAN-juryleden gebruiken het SAN Jaarboek 2024 ter voorbereiding op de juryrondes, waarvan de eerste ronde start op 18 maart aanstaande.

De genomineerde cases staan vanaf 25 maart aanstaande op de SAN-website.

www.sanaccent.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Serviceplan-juniors jureren bij SAN Accenten

28-05-2026 | 12:29:00
In aanloop naar de uitreiking van de SAN Accenten delen Femke Princen en Cato van Otterdijk hun visie op creativiteit, relevantie en de rol van jonge makers binnen het reclamevak.

AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids

08-05-2026 | 08:00:00
Na presentaties van zes bureaus zijn de drie finalisten voor SAN New Kids on the Block 2025 vastgesteld

Dentsu, Havas Lemz en TBWA genomineerd voor SAN Bureau van het Jaar

24-04-2026 | 12:29:00
De ABC jury heeft na een tweede ronde in voorgaande weken de Shortlisten voor de drie SAN ABC Accenten 2025 vastgesteld

Sven Vening over AI, talent en new business

06-04-2026 | 22:49:00
Marketing Report is in de Houthavens in Amsterdam en spreekt met Sven Vening, CEO van Dentsu Creative Amsterdam. Het bureau staat op de longlist voor SAN Bureau van het Jaar 2025 en werkt aan de volgende stap richting de shortlist

Shortlist SAN New Kids on the Block 2025 bekend

03-04-2026 | 10:32:00
6 bureaus maken nog kans op een plek in de finale van de competitie voor opkomende bureaus.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bart Koomen en Caroline Gersdorf lanceren Twelve

16-06-2026 | 13:46:00
Twelve is gestart als micro agency voor bedrijven die gericht willen groeien.

Mediahuis Nederland en dentsu zetten agentic buying in

16-06-2026 | 12:27:00
Volgens de betrokken partijen laat de campagne zien hoe AI-agents kunnen worden ingezet binnen bestaande mediaprocessen

NOSUCH neemt Goddard Agency over

16-06-2026 | 11:43:51
Naast een basis in sectoren als energie, ICT en financiële dienstverlening, breidde NOSUCH zich eerder al uit met XYZ Creative Agency.

Havas Lemz ontwikkelt merkcampagne voor GrandOptical

16-06-2026 | 00:29:00
GrandOptical heeft een door Havas Lemz ontwikkelde campagne gelanceerd onder de noemer Zie het Verschil

Lisa Vande Weghe (Springbok Agency): TikTok Shop in België

15-06-2026 | 19:34:00
België is altijd een trage volger geweest op het gebied van social commerce, maar dat maakt dit moment juist zo uniek
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.