Edith Janson Strategy Director Fitzroy

Het strategisch creatieve bureau Fitzroy heeft Edith Janson aangetrokken als Strategy Director. Edith Janson werkte de afgelopen acht jaar freelance voor onder andere KesselsKramer, Dept, Anomaly en het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport. Ook was zij in het verleden mede-eigenaar van het bureau This That + The Other. 

Ervaren strateeg

Derk van Beek, Head of Strategy bij Fitzroy: "Via scherpe inzichten zoeken onze strategen continu de overlap tussen de veranderende belevingswereld van consumenten en de bewezen kracht van merken. Edith is een van de meest ervaren strategen in het vak. Ze weet klanten te binden en creatie te inspireren. We zijn trots dat ze heeft gekozen om haar carrière op vaste basis voort te zetten bij Fitzroy."

Edith Janson: "Ik word gelukkig van creatieve bureaus die veel waarde hechten aan scherpe strategieën. Fitzroy is zo’n bureau. Na jaren freelancen had ik zin om weer bij een clubbie te horen en te bouwen. Bij de leuke aanpakkers van Fitzroy voelde ik een enorme klik. De komende jaren wil ik Fitzroy verder helpen met hun creatieve ambities."

www.fitzroy.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.

Fitzroy ontwikkelt campagne voor Het Huis

02-04-2026 | 07:00:00
Het Huis lanceert samen met Fitzroy een landelijke campagne die aandacht vraagt voor de rol van families bij psychisch lijden van kinderen

Fitzroy en Poows lanceren ongefilterde hondencampagne

31-03-2026 | 15:00:25
Poows heeft samen met bureau Fitzroy een campagne gelanceerd die voortkomt uit een aangescherpte merkpositionering. Het bureau vertaalde de nieuwe koers naar een directere en uitgesproken benadering, waarin eerlijkheid centraal staat.

SAN Accenten 2025: 113 nominaties

24-03-2026 | 07:52:00
Dit jaar jureerde bijna 300 juryleden, verdeeld over de 12 jury’s de 300 ingezonden campagnes & cases over 2025. Met als resultaat 113 nominaties
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Kaliber scherpt koers aan met P4-aanpak

07-05-2026 | 17:03:00
Kaliber heeft zijn organisatie en werkwijze aangepast aan een veranderende markt.

Tarnoc kiest VENGEAN voor positionering consumentenmerk

07-05-2026 | 12:00:02
Met de rebranding wil de Delftse tech-startup de stap zetten van technologiebedrijf naar consumentenmerk.

Dentsu ontwikkelt campagne: Tijd voor Defensie

06-05-2026 | 15:06:00
Het ministerie van Defensie lanceert een campagne gericht op jongeren binnen de bredere Tijd voor Defensie-aanpak.

Closed on Monday en De Ronners aan slag voor Ahrend & Gispen

06-05-2026 | 12:39:00
Ahrend & Gispen hebben na een pitchtraject gekozen voor een samenwerking met zowel De Ronners als Closed on Monday.

Snakeware versterkt focus op AI en dataarchitectuur

06-05-2026 | 11:19:24
Sinds 27 maart heeft Henk Douwe van der Vaart de dagelijkse leiding van het bedrijf op zich genomen als directeur.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.