Duvel Moortgat kiest Barracuda als merkactivatiebureau

Het merkenactivatiebureau Barracuda gaat een strategische samenwerking aan met bierbrouwer Duvel Moortgat. Het contract is in januari 2024 ingegaan voor onbepaalde tijd, waarbij Barracuda alle activitaties in Nederland verzorgt voor de merken Duvel, Liefmanns, Brouwerij 't IJ en La Chouffe. Duvel Moortgat had voor zijn merkactivaties geen pitch uitgeschreven.

Ingeborg Zimmer, Events & Experience Manager bij Duvel Moortgat: "Het hands-on karakter van Barracuda, de korte communicatielijnen en hun sterk resultaatgerichte aanpak, spraken direct tot ons. Het vermogen van Barracuda om snel en effectief te handelen, gecombineerd met hun toewijding aan tastbare resultaten, precies is wat Duvel Moortgat zocht in een strategische partner voor evenementen en merkactivaties. Onze doelstelling is om onze merken op een unieke en impactvolle manier te presenteren aan ons publiek. Barracuda begrijpt dat en heeft de vaardigheden en ervaring om dit te realiseren."

Olivier Lorent, eigenaar & commercieel directeur van Barracuda: "Het is een eer om geselecteerd te worden door Duvel Moortgat. We zien er enorm naar uit om samen te werken en de visie van Duvel Moortgat tot leven te brengen door middel van onvergetelijke evenementen en merkactivaties."

www.duvelmoortgat.com

www.wearebarracuda.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

360 Experience Group fuseert met GoodFellows

12-05-2026 | 09:34:06
De bedrijven gaan samen verder onder de naam 360 Experience Group en vormen gezamenlijk een groep met zestien gespecialiseerde bedrijven

NOISE zet gedragswetenschap op social in tijdens Koningsdag

30-04-2026 | 09:00:00
De aanpak was erop gericht om bezoekers direct te betrekken en hen te stimuleren statiegeldverpakkingen in te leveren

Thuisbezorgd.nl kiest Home en ontwikkelt Koningsdag-activatie

29-04-2026 | 11:58:41
Home is gekozen als creatief partner van Thuisbezorgd.nl voor de Nederlandse markt.

OREO opent pop-up op Utrecht Centraal

23-04-2026 | 16:06:11
De activatie staat in het teken van het 18-jarig bestaan van het merk in Nederland.

Omoda Jaecoo zet in op activatie in Amsterdam

21-04-2026 | 13:46:04
De activatie speelt in op de vrijmarkttraditie en moet zorgen voor bereik en interactie tijdens een drukbezocht moment in de stad.
 

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brand Builders maakt campagne voor De Rotterdamsche Oude

22-05-2026 | 13:12:00
Het kaasmerk van Velder kiest daarmee bewust voor vertraging in een wereld waarin alles sneller moet.

Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset

22-05-2026 | 11:40:00
Het gesprek draait om hoe het bureau merken helpt om jonge doelgroepen te bereiken en te raken

Bob Koigi: De opmars van retail media in Europa

22-05-2026 | 11:26:48
Retail media groeit razendsnel van een niche binnen ecommerce naar een van de belangrijkste pijlers van digitale advertising.

Ruben Beijer: ENTR brengt geschiedenis tot leven

22-05-2026 | 11:22:50
Veel musea zijn fantastisch in kennis overdragen, maar verliezen het steeds vaker van Netflix, TikTok, gaming en entertainment

Persuade ontwikkelt Scapino-campagne Wesley Sneijder

22-05-2026 | 10:21:25
Na eerdere samenwerkingen met Ireen Wüst en Marco Schuitmaker bouwt het merk verder aan een campagne rond motivatie, toegankelijkheid en betaalbaarheid.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.