Dutch Digital Design verwelkomt vijf partnerbureaus

De Jongens Van Boven, dotdotdash, G2K, thonik en Total Design sluiten zich aan bij Dutch Digital Design

Stichting Dutch Digital Design breidt uit met vijf partners: De Jongens Van Boven, dotdotdash, G2K, thonik en Total Design. Daarmee groeit het collectief naar bijna veertig aangesloten bureaus die zich gezamenlijk inzetten voor de zichtbaarheid van Nederlands digitaal ontwerp in binnen- en buitenland.

De stichting wil Nederland internationaal positioneren als toonaangevend land op het gebied van digital design. Dit doet zij door creatief werk te cureren, cases en artikelen te publiceren en deel te nemen aan (inter)nationale evenementen.

Kennisdeling en samenwerking centraal

Digital-first brandingstudio De Jongens Van Boven ontwikkelt al meer dan twintig jaar digitale ervaringen, van high-end websites tot interactieve installaties.

Roel Creemers, creatief directeur en co-founder: "Het is een eer om als klein Limburgs bureau toe te treden tot Dutch Digital Design. Kennisdeling is cruciaal voor vernieuwing en groei. De samenwerking met andere partners kan hierin een belangrijke rol spelen.”

Het internationale bureau dotdotdash lanceerde recent een Europese hub in Amsterdam. Daniël Sytsma, oprichter dotdotdash Europe: "Nederland speelt een sleutelrol in de creatieve industrie. Als oud-voorzitter van de Raad van Advies van Dutch Digital Design is het bijzonder om nu met dotdotdash aan te sluiten bij deze community."

G2K, met vestigingen in Amsterdam en Groningen, richt zich op merkinteractie in de echte wereld. Yuri Nauta, digital director en partner: "Merken zijn gemaakt voor mensen, door mensen. Daarom geloven we sterk in samenwerking en innovatie. Met trots sluiten we ons aan."

Breed scala aan digitale expertise

Ook thonik sluit zich aan. De studio is bekend om zijn visuele communicatie, identiteiten en motion design. thonik: "Binnen Dutch Digital Design kunnen we onze digitale expertise verdiepen en verbreden, en samen de lat voor creativiteit hoger leggen.”

Total Design is onderdeel van de Yuma groep en ontwikkelt strategische digitale oplossingen voor merken. Henk Haaima, creative director digital: "Onze benadering – waarin merkstrategie en technologie samenkomen – sluit perfect aan bij de visie van Dutch Digital Design.”

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

New Dutch Wave opent Dutch House in Londen

14-04-2026 | 15:00:00
Daarmee krijgt het evenement voor het eerst een officieel Nederlands podium in Londen, waar creativiteit, innovatie en cultuur samenkomen.

Creative Jam op Dutch Design Week richt zich op misinformatie

09-10-2025 | 11:26:00
Tijdens de Dutch Design Week in Eindhoven nemen studenten uit het hele land het op tegen misinformatie en fake news, versterkt door AI

Nederlandse bureaus prominent aanwezig op SXSW London

26-05-2025 | 14:28:00
Meer dan 200 Nederlandse creatieven, merken en bureaus reizen af naar Londen

Volgende stap in groei Dutch Digital Design met extra bestuurslid

03-04-2025 | 11:41:16
Tijd voor een duo-interview met Dominique en Suzanne over deze stap

Dominique Henskens versterkt bestuur Dutch Digital Design

01-04-2025 | 11:25:11
Ze gaat zich richten op strategieontwikkeling voor de stichting en de merken die zich als Supporting Brands aan Dutch Digital Design verbinden


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Vivienne Mak: Rebels werk bij SuperRebel.Agency

17-04-2026 | 09:15:00
In gesprek met Bas Vlugt gaat het over haar overstap vanuit België, het verschil in mentaliteit tussen bureaus

Lodewijk Varossieau: Uren schrijven, waarde verkopen

17-04-2026 | 09:03:42
Uren zijn niet het probleem. Zwakke waardeproposities zijn het probleem.

REVITALIZE versterkt team met Floris Heyne

16-04-2026 | 16:27:54
REVITALIZE heeft Floris Heyne aangesteld als Creative Lead. In deze rol wordt hij verantwoordelijk voor de creatieve output van het bureau

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) Front-end Developer

16-04-2026 | 15:34:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) Front-end Developer

[Vacatures] Creative Family zoekt een (Junior) WordPress Developer

16-04-2026 | 15:19:00
Creative Family is per direct op zoek naar een(Junior) WordPress Developer
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.