DPG Media introduceert vtwonen shop in eigen beheer

DPG Media heeft de vtwonen shop opnieuw gelanceerd. Deze online winkel is door het vtwonen-team zelf ontwikkeld en werkt op basis van een marketplace-model. Hierbij zijn externe leveranciers verantwoordelijk voor de logistiek. Bij de lancering omvat het assortiment ruim 30.000 producten, met een verdere uitbreiding van tienduizenden artikelen in de planning.

De shop biedt een breed scala aan producten die zijn afgestemd op verschillende woonstijlen. In tegenstelling tot de eerdere samenwerking met fonQ is de winkel nu volledig onafhankelijk opgezet. Dit maakt het mogelijk om de selectie producten volledig te laten aansluiten bij de positionering van vtwonen. Alle leveranciers en artikelen worden beoordeeld door een interne commissie om een onderscheidend en kwalitatief assortiment te garanderen.

Met deze ontwikkeling kiest DPG Media ervoor om de focus te leggen op andere kanalen binnen het wooncluster, waaronder de magazines, het digitale platform, de vtwonen shop en het tv-programma. Tegelijkertijd betekent dit het einde van de vt wonen&design beurs, na een traditie van 30 jaar.

DPG Media zet hiermee in op een geïntegreerde strategie om wooninspiratie en praktische toepassingen samen te brengen voor consumenten in Nederland en België.

www.dpgmedia.nl

www.vtwonen.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

RTL Nieuws met vernieuwde vormgeving en studio

18-05-2026 | 13:59:00
RTL Nieuws heeft de transformatie naar een vernieuwde studio en vormgeving afgerond. De verbouwing van de studio en de technologische aanpassingen duurden circa één jaar

Videoland en tv-zenders RTL Nederland worden Nederlands

06-05-2026 | 20:00:00
RTL4, RTL5, RTL7, RTL8, RTL Z, RTL Telekids, RTL Crime, RTL Lounge en Videoland worden naar verwachting per 1 juli 2026 Nederlands. Ook de site en app van RTL Nieuws & Entertainment worden met deze stap Nederlands

Geen uniform beleid Nederlandse mediapartijen AI

06-05-2026 | 20:00:00
De grote Nederlandse mediapartijen blijken nog niet allemaal concreet en bindend beleid te hebben hoe om te gaan met het gebruik van AI al dan niet in het kader van de Europese AI Act

VRT, DPG Media en Play komen in Vlaanderen met AI-label

04-05-2026 | 15:53:00
De Vlaamse publieke omroep VRT toont voortaan een AI-label wanneer beelden of audio met artificiële intelligentie zijn gemaakt om de werkelijkheid na te bootsen

Mediahuis NL & DPG Media stoppen bezorging Vlieland en Schiermonnikoog

21-04-2026 | 23:00:00
Mediahuis Nederland stopt per 1 juli 2026 de bezorging van zowel de kranten van Mediahuis Nederland, Mediahuis NRC en DPG Media op de eilanden Vlieland en Schiermonnikoog


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brand Builders maakt campagne voor De Rotterdamsche Oude

22-05-2026 | 13:12:00
Het kaasmerk van Velder kiest daarmee bewust voor vertraging in een wereld waarin alles sneller moet.

Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset

22-05-2026 | 11:40:00
Het gesprek draait om hoe het bureau merken helpt om jonge doelgroepen te bereiken en te raken

Bob Koigi: De opmars van retail media in Europa

22-05-2026 | 11:26:48
Retail media groeit razendsnel van een niche binnen ecommerce naar een van de belangrijkste pijlers van digitale advertising.

Ruben Beijer: ENTR brengt geschiedenis tot leven

22-05-2026 | 11:22:50
Veel musea zijn fantastisch in kennis overdragen, maar verliezen het steeds vaker van Netflix, TikTok, gaming en entertainment

Persuade ontwikkelt Scapino-campagne Wesley Sneijder

22-05-2026 | 10:21:25
Na eerdere samenwerkingen met Ireen Wüst en Marco Schuitmaker bouwt het merk verder aan een campagne rond motivatie, toegankelijkheid en betaalbaarheid.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.