Dove kiest na pitch voor Storyboard Agency

Storyboard agency breidt zijn samenwerking met Unilever verder uit en neemt na een succesvolle pitch ook de influencer marketing voor Dove in de Benelux op zich. Dit merk voegt zich bij AXE, Rexona, Robijn, Dove Men+Care en SUN, waarvoor Storyboard al strategische campagnes ontwikkelt. De eerste producties voor Dove zijn gestart en gaan eind januari live.

De pitch voor Dove kende concurrentie, met drie andere bureaus in de race.

Laurens-Jan Duvigneau, Head of Deodorants bij Unilever: “Storyboard heeft zich de afgelopen jaren bewezen als een partner die onze merken helpt groeien met vernieuwende, impactvolle campagnes. Hun visie en aanpak in influencermarketing sprongen eruit tijdens de pitch, net als hun vermogen om cultuur en influencerstrategie samen te brengen. Met Dove als grootste verzorgingsmerk van Unilever verwachten we samen grote stappen te zetten en bijzondere resultaten te behalen.”

Martijn de Kemp, founder van Storyboard: “Dove is voor ons een droommerk om voor te werken. Het merk combineert een krachtige boodschap over Real Beauty met een diepe verbinding met culturele trends en maatschappelijke thema’s. De Real Beauty-positionering is relevanter dan ooit en sluit perfect aan op onze missie om merken via datagedreven storytelling te verbinden met de cultuur van nu. Bij Storyboard streven we naar next level influencermarketing, waarin strategie, creativiteit en innovatie samenkomen. We kijken er enorm naar uit om samen met Dove verhalen te creëren die resoneren bij de doelgroep en bijdragen aan de doelstellingen van het merk.”

www.storyboard-agency.com

www.unilever.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Storyboard Agency ontwikkelt WK-campagne voor Rexona

18-05-2026 | 12:42:00
In de campagne onthult het merk dat de veelbesproken celebration van de voetballer onderdeel blijkt van een verborgen Rexona-boodschap.

Impossible Foods kiest Storyboard voor NL-campagne

09-04-2026 | 16:49:00
Met de campagne richt Impossible Foods zich niet alleen op vegetariërs, maar juist op vleeseters die openstaan voor alternatieven.

Tijjani Reijnders wordt gezicht van Rexona in Nederland

16-10-2025 | 17:53:00
Rexona kondigt een samenwerking aan met profvoetballer Tijjani Reijnders, middenvelder van het Nederlands Elftal en Manchester City.

Storyboard onderzoekt succesfactoren influencermarketing

27-05-2025 | 12:24:00
Uit onderzoek van Storyboard Agency blijkt dat tachtig procent van de Nederlanders tussen de 18 en 45 jaar aangeeft beïnvloed te worden door influencers

Storyboard Agency lanceert Dove-campagne in Benelux

03-04-2025 | 13:10:00
Storyboard Agency heeft de Benelux-campagne ontwikkeld voor Dove's productintroductie Whole Body Deo.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

The Invaders organiseert The Value Game Sessions #12

19-05-2026 | 16:56:54
Tijdens het gratis event staat The Passion Premium centraal: de rol van emotie, passie en nostalgie in marketingcampagnes.

Andy Mosmans: De strijd om overtuiging

19-05-2026 | 16:04:50
Er is nooit een moment geweest waarop overtuigingssystemen stopten met het vormgeven van de wereld. We leven er nog altijd middenin.

Havas Lemz en Bolletje lanceren Tortilla Crackers

19-05-2026 | 14:35:00
De campagne draait om de herkenbare keuze tussen snacktrek en bewuster eten.

[The List] Bittersweet Films

19-05-2026 | 12:26:52
Bittersweet Films is een studio voor storytelling-strategie en creatieve productie, gevestigd in Den Haag en opgericht in 2025 door Lucy van Gaalen, Stephen Kearney en Tom Verberne

[The List] Catch of the Day

19-05-2026 | 11:53:00
Catch of the Day is dé specialist in online marketing en fundraising voor goede doelen en events
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.