DEPT wordt Lead Social Partner van Ziggo

DEPT beheert content, communitymanagement en campagnes

VodafoneZiggo heeft DEPT na een pitchtraject verkozen tot Lead Social Partner van Ziggo. Het tech- en marketingbedrijf krijgt de komende jaren de regie over de socialmedia-accounts van de telecomprovider. De pitch werd in het vierde kwartaal van 2025 uitgezet en in december 2025 gegund met een meerjarig contract dat direct inging. In januari jl. was het eerste werk al te zien van DEPT.

DEPT is verantwoordelijk geworden voor dagelijkse content, communitymanagement op Instagram en TikTok, merkcampagnes, social search en influencer- en creater generated content. 

DEPT vertaalt positionering naar social

De samenwerking draait om Ziggo’s claim en slogan het altijd alles netwerk. DEPT moet deze zichtbaar maken op social, met content rond entertainment, sport, gaming en muziek.

Ziggo wil daarmee niet alleen adverteren, maar onderdeel worden van gesprekken rond thema’s waar de provider al actief in is, waaronder sportrechten en entertainmentaanbod.

Ziggo wil dichter bij interesses van klanten staan

Mark van Zon, Managing Director van Ziggo bij VodafoneZiggo: "We stonden altijd al dicht bij de dingen waar onze klanten het meest van houden: voetbal, muziek, film, gaming. Met deze positionering laten we dat ook op social media horen. We willen de digitale wereld voor onze klanten leuker en eenvoudiger maken door ze direct te verbinden met hun passies. We zijn er niet om te adverteren; we zijn er omdat we oprecht om dezelfde dingen geven als onze klanten."

Rens Verweij, Vice President Creative Strategy bij DEPT: "We zorgen dat we de positionering het altijd alles netwerk tot leven brengen door mensen continu te gidsen naar al het moois in de wereld van entertainment, gaming, sport, muziek en het internet. Op social media staat het ontdekken onder druk door algoritmes en gewoontes, dus met onze content willen we iedereen laten zien dat je met Ziggo echt álles kan ontdekken. Met de rechten- en alle content die Ziggo maakt en een klant die wilt opvallen, is het voor ons echt een grote snoepwinkel om in te werken."

Campagnes met Brothers & Sisters

Eerder werd het Britse bureau Brothers & Sisters door VodafoneZiggo als het creatief bureau van het merk Ziggo. Samen met creatief bureau Brothers & Sisters werkt DEPT aan een doorlopende reeks campagnes. De eerste campagne, Alles x Alles, vertaalde de positionering naar onverwachte combinaties: Nesim en Poetsqueen gingen in barokoutfits een rapbattle aan, terwijl Sjaak en Harlea de werelden van racen en make-uptutorials samenbrachten.

De derde campagne draait om Ronny Router, een merkpersonage vertolkt door influencer Booi Kluiving, en ging vorige week live. Naast de campagnes beheert DEPT het communitymanagement van Ziggo’s kanalen. Voor DEPT bouwt het partnership voort op recente klantwins als Praxis, Stokke, WERO en BLACKROLL.

Voor social media zegt VodafoneZiggo op een later moment 

www.deptagency.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

DEPT lanceert Agent Studio voor AI in softwareontwikkeling

09-06-2026 | 10:15:54
Het systeem is bedoeld om AI niet alleen in te zetten voor individuele developers, maar voor het volledige softwareontwikkelproces.

DEPT op SXSW London: niet bezuinigen maar innoveren

02-06-2026 | 17:39:00
Marketing Report neemt deel aan SXSW London. Jeff Bowerman en Ali McClintock van DEPT vertellen over de Growth Invention-propositie

DEPT benoemt Dylan Williams tot EMEA Chief Strategy Officer

02-06-2026 | 14:38:04
Tech- en marketingbedrijf DEPT heeft Dylan Williams benoemd tot Senior Vice President Strategy EMEA

[Vacancy] DEPT has a position for Senior Paid Search (SEA) Consultant

01-06-2026 | 09:32:00
DEPT is directly looking for Senior Paid Search (SEA) Consultant - Amsterdam/Rotterdam, hybrid

DEPT benoemt Lucas Nutbey tot Head of Market

01-06-2026 | 08:50:00
Hij krijgt de leiding over de Nederlandse organisatie. Daarnaast wordt hij verantwoordelijk voor de bredere Benelux-Nordics regio.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.