DEPT ontwikkelt campagne Oog in oog met het Meisje

DEPT ontwikkelde de campagne Oog in oog met het Meisje voor het Mauritshuis, om het museum en de werken van Vermeer onder de aandacht te brengen. Het project is onderdeel van een langlopende campagne.

Begin 2023 is het Meisje met de Parel voor een expositie uitgeleend aan een Rijksmuseum in Amsterdam, wat de verwarring over de locatie van het schilderij vergroot heeft. Inmiddels is zij weer thuis in het Haagse Mauritshuis en mag heel Nederland dat weten.

Campagne

De koppeling tussen het Meisje en het Mauritshuis wordt in deze campagne dan ook versterkt, zoals te zien is in meerdere video’s voor een langlopende always on display- en socialcampagne en korte digital out of home-campagne.

DEPT nam de campagne- en mediastrategie, campagneconcept, productie, campagnebegeleiding en media-inkoop en -optimalisatie voor zijn rekening. De video’s zijn geschoten in samenwerking met productiehuis ruben paul ruben.

Deze awarenesscampagne duurt tot eind 2023 en bestaat uit meerdere flights, waarvan de eerste eind juni live is gegaan.

www.deptagency.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Campagne stimuleert helmgebruik bij ouders en kinderen

15-04-2026 | 15:23:21
Het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat lanceert samen met Roorda een nieuwe fase van de campagne Zet ’m op

Cortina en Lemon Scented Tea vervolgen merkcampagne

15-04-2026 | 14:10:00
Cortina lanceert samen met LemonScentedTea een nieuwe campagne binnen het platform Original as you.

[Vacatures] De Combinatie van Factoren zoekt een Medior Art Director

15-04-2026 | 12:53:00
De Combinatie van Factoren (DCVF) is per direct op zoek naar een Medior Art Director - Full-time · Amsterdam

Campagne Jumbo’s draait om smaak en prijs

15-04-2026 | 11:36:44
Met de actie willen HEMA en Jumbo klanten laten kennismaken met elkaars assortiment. De campagne loopt via tv en digitale kanalen, waaronder social media.

GBE Creative Agency opent hub in Maastricht

15-04-2026 | 07:11:00
GBE Creative Agency heeft per 1 maart 2026 een vestiging geopend in Maastricht. Met deze stap werkt het bureau voortaan vanuit een twee-hubmodel, met Amsterdam en Maastricht als uitvalsbasis
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.