Dentsu wint mediapitch Storck

Storck heeft besloten om de partnership met dentsu te verlengen. De zoetwarenproducent is bekend van merken als merci, Knoppers, Toffifee en Werther’s Original. De partijen werken al zestien jaar samen. Vanaf 1 januari 2025 zal dentsu verantwoordelijk blijven voor de volledige inzet en strategie omtrent de mediacampagnes van Storck, voor zowel traditionele- en digitale media (paid en owned).

Merel van Ophem, Media Manager Storck: "De gedegen, data-gedreven aanpak van dentsu, gecombineerd met hun betrokkenheid bij onze merken, maakt telkens het verschil. We kijken uit naar een nieuw hoofdstuk vol gezamenlijke successen!"

Michael Willems, Managing Director Media dentsu Benelux: "Deze langdurige samenwerking, die al sinds 2008 bestaat, biedt ons de kans hen te mogen blijven ondersteunen met verdergaande integratie en innovatie bij het versterken van hun merken en het bereiken van hun ambitieuze doelstellingen. Met onze data-gedreven aanpak en strategische modern media visie willen we hun succes verder uitbreiden."

www.dentsu.com

www.storck.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Dentsu: groei wereldwijde advertentiebestedingen vertraagt in 2026

28-05-2026 | 06:58:00
Volgens het meest recente Global Ad Spend Forecasts-rapport van dentsu zullen de wereldwijde advertentiebestedingen in 2026 met 5,0 procent groeien tot 1060 miljard dollar

Heineken introduceert Heerlijk Hè als pay-off

26-05-2026 | 12:12:00
Heineken kiest in Nederland voor een andere merkkoers met de pay-off Heerlijk Hè. Met de campagne zet de brouwer samenzijn en gezelligheid centraal

Heineken: Minder bureaus, meer focus en samenwerking

11-05-2026 | 07:07:00
Heineken heeft de uitkomst bekendgemaakt van een wereldwijde herziening van het bureaumode

Studie Dentsu herijkt effectiviteit van videoadvertising

12-04-2026 | 21:50:00
Dentsu presenteert met The Brand Reset een grootschalig onderzoek naar de effectiviteit van videoadvertising

Tapestry benoemt Dentsu tot wereldwijde mediapartner

20-03-2026 | 11:06:25
Dentsu is benoemd tot global agency of record voor modehuis Tapestry, Inc. buiten de Verenigde Staten


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Havas lanceert eigen platenlabel Volyum

02-06-2026 | 23:36:00
WPP, Publicis, S4 Capital, Dentsu, Omnicom en Havas lieten in de afgelopen meetperiode een eensgezind beeld zien

Colorclub presenteert roadmap voor toekomst van events

02-06-2026 | 16:39:00
De eventsector staat op een kantelpunt. Dat is de conclusie van het eerste RE:HUMAN-congres, georganiseerd door event agency Colorclub in de Planet Group Arena in Gent.

Dorst & Lesser lanceert AI-bureau Jack & AI

02-06-2026 | 16:00:05
Dorst & Lesser heeft Jack & AI gelanceerd, een bureau dat zich richt op de ontwikkeling van AI Content Engines voor merken.

Line-up St-Canneke 2026 compleet

02-06-2026 | 15:42:38
Tijdens het evenement worden inzichten, trends en bekroond werk van Cannes Lions gedeeld met professionals uit de sector.

Rijksoverheid zet aanbesteding campagnes Dienst Publiek en Communicatie uit

02-06-2026 | 15:38:15
De Rijksoverheid heeft via het Ministerie van Algemene Zaken een aanbesteding uitgezet voor de campagnes die via de Dienst Publiek en Communicatie (DPC) worden uitgezet.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.