Dentsu en OOH-partners slapen buiten tijdens Sheltersuit Sleep Out

Donderdagnacht 30 november vond de Sheltersuit Sleep Out plaats. Tijdens dit evenement sliepen werknemers van dentsu en out-of-home partners één nacht buiten om geld op te halen voor de Sheltersuit Foundation. Het geld wordt gebruikt voor de productie van Sheltersuits: een wind- en waterdichte jas die daklozen ook kunnen gebruiken als slaapzak. Daarnaast steunen de out-of-home partners: JCDecaux, Ocean, blowUPmedia en CSDigital de Sheltersuit Foundation in de winter met een gratis DOOH-netwerk ter waarde van 300.000 euro en was er ’s nachts een Sleep Out uiting in het straatbeeld te zien.

Sheltersuit Sleep Out

Deelnemers aan de Sheltersuit Sleep Out moesten 300 euro per persoon ophalen voor de financiering van één Sheltersuit. Hier werd vervolgens op verschillende locaties, waaronder het parkeerterrein van dentsu, één nacht in geslapen. Na reiniging werden deze Sheltersuits aan daklozen overhandigd. Tijdens de avond werd er via een live verbinding uit Enschede door de Sheltersuit Foundation lezingen gegeven over het daklozenprobleem en ervaringen gedeeld van daklozen zelf.

Laat daklozen niet doodvriezen-campagne

De dentsu OOH-partner Sleep Out is een uitbreiding van het Out-of-home steunt mensen out of home-initiatief dat in 2016 is gestart met de Laat daklozen niet doodvriezen-campagne. Dentsu en de out-of-home sector nemen sindsdien niet alleen de zakelijke verantwoordelijk voor reclame in de openbare ruimte, maar tonen ook betrokkenheid voor maatschappelijke problemen in de openbare ruimte.

Thijs Verheugen, Out-of-Home Director & Social Brand Activation Theme Owner bij dentsu Benelux: "Normaal gesproken ontmoeten we onze zakenrelaties tijdens een netwerkborrel om te praten over het verhogen van de omzet. Nu komen we bij elkaar voor een impactvolle ervaring om daklozen te steunen en te praten over hoe we maatschappelijk kunnen bijdragen."

Bas Timmer, Founder Sheltersuit Foundation: "De toewijding van dentsu als Sheltersuit Foundation supporter is echt inspirerend en wordt door ons allen enorm gewaardeerd. Het is ook fantastisch dat de out-of-home exploitanten opnieuw hun steun aan ons project verlenen."

www.dentsu.com

www.sheltersuit.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Dentsu en KPN tonen kat Louis in filmische kerstcommercial

04-12-2025 | 12:00:00
KPN komt deze feestdagen met een kerstcampagne rond kat Louis, waarbij iedere scène is gemaakt met generative AI.

Dentsu Benelux onderzoekt aandacht en impact van Out of Home

25-11-2025 | 10:23:24
De studie laat zien dat OOH in een tijd van versnipperde aandacht nog steeds een krachtig medium is.

Bol bereikt festivalpubliek via eerste BeReal-campagne

24-11-2025 | 15:13:04
Deze activatie was onderdeel van de crossmediale campagne, bestaande uit digitale en OOH-zichtbaarheid in zowel Nederland als België.

Sunday Times: Havas heeft interesse in WPP Media

17-11-2025 | 12:33:00
De Britse krant The Sunday Times heeft dit weekend bericht over mogelijke interesse vanuit Havas om WPP over te nemens

Volkswagen en TeamNL lanceren Hey, is dat niet?!

13-11-2025 | 10:42:00
Na een pauze van acht jaar is de samenwerking tussen Volkswagen en TeamNL opnieuw opgestart.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Buutvrij for Life creatief bureau voor Week van het Vergeten Kind

09-12-2025 | 10:29:00
Het Vergeten Kind heeft na een bureau-oriëntatie in de zomer, in oktober Buutvrij for Life gekozen als creatief bureau voor de Week van het Vergeten Kind.

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Ad Interim Subscriptions Lead

09-12-2025 | 07:14:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Ad Interim Subscriptions Lead

JOE pakt kerststress aan met ludieke themadiners

08-12-2025 | 11:18:00
Uit onderzoek van radiozender JOE komt naar voren dat 1 op de 5 luisteraars stress ervaart over de planning van de feestdagen

DEPT ontwikkelt Bijenkorf-campagne feestdagen

08-12-2025 | 09:34:29
DEPT heeft de feestdagen-campagne van de Bijenkorf ontwikkeld en maakt deel uit van de 155-jarige jubileumviering. Die jubileumviering startte tijdens de herfst/wintercampagne

DEPT ontwikkelt kerstcampagne Bol

07-12-2025 | 22:49:00
Het creatieve digitale bureau DEPT heeft voor internetwinkel Bol de kerstcampagne ontwikkeld. Bol duidt die met de gedachte van betekenisvol geven, met cadeaus die ertoe doen
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.