Dentsu Benelux lanceert OOH-trendrapport 2024: Lange campagnes het best voor merkherkenning

Dentsu Benelux lanceert het OOH-trendrapport 2024. In dit rapport worden de nieuwste trends en innovaties in de Out-of-Home branche voor 2024 belicht.

Dit rapport, ontwikkeld in samenwerking met Ocean Outdoor, JC Decaux, Global Media en Clear Channel, biedt inzichten in hoe geavanceerde data-integratie en nieuwe methodologieën de planning en uitvoering van campagnes revolutioneren. Ook wordt de kracht van Digitale OOH (DOOH) nogmaals besproken, net als het gebruik van Fake (Faux) OOH en influencers als volwaardige media inkopers.

Het rapport heeft dit jaar 10 trends:

  1. Connecting On The Streets
  2. AI An Efficiency Tool, Not A Replacement
  3. Reframing The One Week Campaign
  4. The Audiovisual Synergy of Radio And OOH
  5. The Rise of Clean Rooms in Digital Out Of Home
  6. Integrity Economics: Less Pollution More Attention
  7. Encoding The Minds of The Masses
  8. The Rise of Fake OOH
  9. The Race to Monetization Linked To OOH
  10. Opinion | What's The ROI Of OOH?

De belangrijkste inzichten uit het rapport:

  • AI als efficiëntie-tool: Kunstmatige intelligentie (AI) wordt ingezet om de efficiëntie en effectiviteit van OOH-campagnes te verbeteren, met een focus op programmatische digitale out-of-home (PDOOH) planning.
  • Langdurige campagne aanwezigheid: Het rapport benadrukt de voordelen van langdurige campagne-aanwezigheid om de mentale beschikbaarheid en merkherkenning te vergroten.
  • Synergie tussen radio en OOH: De combinatie van radio en OOH wordt gepresenteerd als een krachtige strategie om merkimpact te maximaliseren en consumentenbetrokkenheid te vergroten.
  • Duurzaamheid en ethisch datagebruik: Er wordt aandacht besteed aan de ethische overwegingen van datagebruik in reclame en het groeiende belang van duurzaamheid binnen de mediasector

Download hier het volledige rapport.

www.dentsu.com

www.oceanoutdoor.com

www.jcdecaux.nl

www.global.com

www.clearchannel.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Dentsu: groei wereldwijde advertentiebestedingen vertraagt in 2026

28-05-2026 | 06:58:00
Volgens het meest recente Global Ad Spend Forecasts-rapport van dentsu zullen de wereldwijde advertentiebestedingen in 2026 met 5,0 procent groeien tot 1060 miljard dollar

Heineken introduceert Heerlijk Hè als pay-off

26-05-2026 | 12:12:00
Heineken kiest in Nederland voor een andere merkkoers met de pay-off Heerlijk Hè. Met de campagne zet de brouwer samenzijn en gezelligheid centraal

Heineken: Minder bureaus, meer focus en samenwerking

11-05-2026 | 07:07:00
Heineken heeft de uitkomst bekendgemaakt van een wereldwijde herziening van het bureaumode

Studie Dentsu herijkt effectiviteit van videoadvertising

12-04-2026 | 21:50:00
Dentsu presenteert met The Brand Reset een grootschalig onderzoek naar de effectiviteit van videoadvertising

Tapestry benoemt Dentsu tot wereldwijde mediapartner

20-03-2026 | 11:06:25
Dentsu is benoemd tot global agency of record voor modehuis Tapestry, Inc. buiten de Verenigde Staten
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Vijf klanten kiezen voor propositie van Geen Bureau

02-06-2026 | 11:30:00
Geen Bureau heeft in de eerste vijf maanden van 2026 vijf nieuwe klanten aan zich weten te binden. J-Club, Valtilon, Boss Boating, Wocozon en Viamedica

Restaurants bundelen krachten tegen eenzaamheid ouderen

02-06-2026 | 09:56:00
Op Nationale Opa en Oma Dag op 4 juni kunnen opa’s, oma’s en andere ouderen gratis mee uit eten bij bijna 200 restaurants in Nederland.

Guido de Graaf: Stilte voor WK-storm op social media

02-06-2026 | 09:18:00
Het WK-voetbal start over twee weken, maar waar blijft de klassieke WK-koorts? FIFA noemt dit het grootste WK ooit

Budi Gonzalez de Chaves: SuperRebel omarmt brave denken

01-06-2026 | 19:57:00
Budi Gonzalez de Chaves is per 1 juni 2026 benoemd tot CEO van SuperRebel.agency. We spreken hem en medeoprichter Lodewijk Varossieau

Natwerk ontwikkelt Nederlandse campagne voor itsme

01-06-2026 | 16:42:39
Met de campagne Own je ID met itsme wil het bureau laten zien hoe consumenten zich online kunnen identificeren zonder veel persoonsgegevens te delen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.