Dennis Schouten Managing Director bij DUTCH DESIGN AGENCY

DUTCH DESIGN AGENCY heeft Dennis Schouten benoemd tot Managing Director. Hij krijgt de verantwoordelijkheid voor de verdere groei van het Amsterdamse kantoor. Het designbureau, met vestigingen in Amsterdam, Qatar en Saudi-Arabië, bevindt zich in een internationale uitbreidingsfase.

Schouten brengt ervaring mee aan zowel bureau- als klantzijde. Eerder leidde hij samen met Bas van Veen reclamebureau Brandmake en was hij Managing Director bij verschillende merkactivatiebureaus. Tot eind vorig jaar werkte hij op interim-basis bij Harder Better Stronger. Aan klantzijde was hij actief als marketeer bij Westfield Mall of the Netherlands en bij automerken Peugeot en Citroën.

Vertrouwd gezicht binnen het bureau

Dennis Schouten: "Thomas en ik kennen elkaar al zo'n 20 jaar en we hebben in het verleden al veelvuldig en succesvol samengewerkt voor diverse merken. Daarom voelt het ontzettend vertrouwd om nu bij DUTCH DESIGN AGENCY aan de slag te gaan. Ik heb er enorm veel zin in om samen met dit getalenteerde team te werken aan de verdere groei van het bureau."

Oprichter Thomas André de la Porte ziet de komst van Schouten als een volgende stap in de ontwikkeling van het bureau: "Ik ben heel blij dat Dennis aan boord is gekomen. Zijn dagelijkse leiding zorgt ervoor dat ik mij nóg beter kan focussen op de creatieve output en innovaties vanuit het bureau. Denk hierbij aan de verdere ontwikkeling en integratie van AI. Hierdoor kunnen wij onze klanten fundamenteel beter blijven helpen."

Focus op fashion, beauty en lifestyle

DUTCH DESIGN AGENCY richt zich op merken in het fashion-, beauty- en lifestyledomein. Het bureau werkt onder meer voor Rituals, OFF-WHITE, Karl Lagerfeld en Rosewood Hotels.

De dienstverlening bestaat uit 360 graden culture-driven branding en de ontwikkeling van merkidentiteiten en Shopify-flagshipstores. Daarbij positioneert het bureau zich als Brand Guardian die toeziet op consistente wereldwijde uitrol van campagnes en merkbeleving.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Digitale advertenties ontwikkelen zich verder

24-04-2026 | 14:28:11
De markt voor digitale advertenties groeit allang niet meer alleen, hij versnelt zichzelf.

Dentsu, Havas Lemz en TBWA genomineerd voor SAN Bureau van het Jaar

24-04-2026 | 12:29:00
De ABC jury heeft na een tweede ronde in voorgaande weken de Shortlisten voor de drie SAN ABC Accenten 2025 vastgesteld

Proefdiervrij en The Creators Hive lanceren campagne Tijd voor menselijkheid

24-04-2026 | 06:00:00
Creatief bureau The Creators Hive heeft voor Stichting Proefdiervrij een campagne ontwikkeld onder de naam Tijd voor Menselijkheid. De campagne heeft als doel mensen aan het denken te zetten over dierproeven

AI AM breidt uit en wijst op AI-achterstand Nederland

23-04-2026 | 15:42:12
Volgens de initiatiefnemers wijst die groei op een bredere uitdaging: de adoptie van AI in Nederland blijft achter door een gebrek aan infrastructuur.

Dorst & Lesser verzorgt socialstrategie Center Parcs

23-04-2026 | 15:17:53
De samenwerking richt zich op het verbreden van de merkperceptie, waarbij het merk zich positioneert als meer dan een familieresort.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.