De Jonge Lezer neemt Tina over van DPG Media

LeesLicht B.V., onderdeel van Uitgeverij De Jonge Lezer B.V., neemt Tina over van DPG Media. De uitgeverij telt al bladen als Penny, Meiden Magazine en STOER. DPG Media richt zich op het verder laten groeien van Donald Duck, nieuwskrant Kidsweek en Zo Zit Dat.

Tim Smit, directeur De Jonge Lezer: “Tina is een sterk en betrouwbaar merk dat al ruim 57 jaar bestaat. Het magazinemerk begeleidt lezers op hun reis van meisje naar puber met inspiratie, humor en een helpende hand. Tina bereikt 374.000 Nederlanders per maand, heeft bijna 400.000 volgers op social media en kent 30.000 festivalbezoekers. Samen met de titels Penny, Meiden en Stoer beoogt De Jonge Lezer met Tina nog meer kinderen te verleiden tot lezen.”

Joyce Nieuwenhuijs, directeur Magazines DPG Media: “Ik zie de overname van Tina door De Jonge Lezer als een positieve stap voor een duurzame toekomst van dit iconische merk. Bij De Jonge Lezer zijn er veel kansen om samen te werken en krachten te bundelen met merken voor jonge meiden als Penny en Meiden magazine.”

De verkoop is nog onder voorbehoud van een positief advies van de Ondernemingsraad van DPG Media.

www.dpgmedia.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Kompas Publishing neemt Datumprikker volledig over

21-04-2026 | 11:38:15
Met de aankoop van alle aandelen van Sky is the Limit Investments richt het mediabedrijf zich op verdere groei in de B2B-markt, internationale uitbreiding en doorontwikkeling van het platform.

Tatiana Farag: Merkenbouw zit in de relatie die je opbouwt

20-04-2026 | 19:18:00
Marketing Report spreekt in een reeks interviews met Brand Managers en marketeers van bekende merken over hun merk, merkbouw en de rol van media. In deze aflevering spreken we met Tatiana Farag, Brand Manager van Harper's Bazaar bij Hearst Netherlands

NRC komt per 2027 met wekelijks weekendmagazine

19-04-2026 | 22:52:00
Uitgever Mediahuis NRC heeft besloten in 2027 te starten met een wekelijks weekendmagazine voor de NRC-abonnees

Roche kiest 0930 voor zomerweek-activatie

16-04-2026 | 13:17:00
0930 creative agency verzorgt de activatie van Roche Diabetes Care tijdens de Libelle-Margriet Zomerweek 2026.

Anne Rose Zonneveld: Cosmopolitan hanteert social video first-strategie

09-04-2026 | 16:20:00
Marketing Report spreekt in een reeks interviews met Brand Managers en marketeers van bekende merken over hun merk, merkbouw en de rol van media. In deze aflevering spreken we met Anne Rose Zonneveld, Brand Manager van Cosmopolitan bij Hearst Netherlands


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Digitale advertenties ontwikkelen zich verder

24-04-2026 | 14:28:11
De markt voor digitale advertenties groeit allang niet meer alleen, hij versnelt zichzelf.

Dentsu, Havas Lemz en TBWA genomineerd voor SAN Bureau van het Jaar

24-04-2026 | 12:29:00
De ABC jury heeft na een tweede ronde in voorgaande weken de Shortlisten voor de drie SAN ABC Accenten 2025 vastgesteld

Proefdiervrij en The Creators Hive lanceren campagne Tijd voor menselijkheid

24-04-2026 | 06:00:00
Creatief bureau The Creators Hive heeft voor Stichting Proefdiervrij een campagne ontwikkeld onder de naam Tijd voor Menselijkheid. De campagne heeft als doel mensen aan het denken te zetten over dierproeven

AI AM breidt uit en wijst op AI-achterstand Nederland

23-04-2026 | 15:42:12
Volgens de initiatiefnemers wijst die groei op een bredere uitdaging: de adoptie van AI in Nederland blijft achter door een gebrek aan infrastructuur.

Dorst & Lesser verzorgt socialstrategie Center Parcs

23-04-2026 | 15:17:53
De samenwerking richt zich op het verbreden van de merkperceptie, waarbij het merk zich positioneert als meer dan een familieresort.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.