[De Belofte 2023] Paul van Riessen over Lotte Verheul

Tijdens Cross Media Awards 2023 op 18 oktober in PHIL Haarlem wordt bekendgemaakt wie De Belofte 2023 is. Wij vragen mensen die staan genoteerd in de M100 lijsten 2023 om één persoon voor te dragen. De Jury van de Cross Media Awards kiest eerst de genomineerden en daarna de winnaar.

De voordracht van Paul van Riessen is Lotte Verheul, redacteur bij Quote.

Enorme schoenen weten te vullen

Lotte Verheul is 28 winters jong en in het dikke jaar dat ze op de redactie van Quote werkt, toont ze zich een enorme aanwinst. Want hoewel klein van stuk, heeft ze enorme schoenen weten te vullen, door zich in indrukwekkend tempo op te werken als dé expert over al het moois dat in de wereld te koop is. Van met diamanten besprenkelde horloges tot aan superjachten.

Onze verwendste lezer

Maar Lotte schrijft niet enkel over de dingen waar zelfs onze verwendste lezer hebberig van wordt. Want haar creatieve geest borrelt van de ideeën om het merk Quote uit te bouwen en te versterken. En het zijn niet alleen wilde plannen, want dankzij haar grote kennis van -bijvoorbeeld- de werking van sociale media en van seo-technieken, weet ze die ook kundig te onderbouwen.

Dat alles (en meer!) maakt dat ik ervan overtuigd ben dat we nog veel van haar zullen horen. En dat de nominatie als De Belofte van 2023 slechts de eerste zal zijn in een reeks van lofuitingen die haar in haar carrière ten deel zullen vallen.

www.quotenet.nl
www.hearst.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

De Belofte wordt mede mogelijk gemaakt door Result Recruitment


www.resultrecruitment.nl

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd

08-05-2026 | 13:29:14
Onder leiding van Global CEO Jane Geraghty wil het concern de samenwerking tussen zijn branding-, design- en experiencebureaus versterken

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI

08-05-2026 | 10:21:00
Het gesprek gaat over de impact van AI op bureaus, de veranderende rol van creativiteit

Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers

08-05-2026 | 10:01:00
Er zijn drie redenen waarom ik dit zo’n sterke campagne vind. De eerste is eigenlijk simpel: Cadbury gebruikt z’n verpakking als communicatiemiddel.

AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids

08-05-2026 | 08:00:00
Na presentaties van zes bureaus zijn de drie finalisten voor SAN New Kids on the Block 2025 vastgesteld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.