[De Belofte 2023] Maurice Wenneker over Tom Plinsinga

Tijdens Cross Media Awards 2023 op 18 oktober in PHIL Haarlem wordt bekendgemaakt wie De Belofte 2023 is. Wij vragen mensen die staan genoteerd in de M100 lijsten 2023 om één persoon voor te dragen. De Jury van de Cross Media Awards kiest eerst de genomineerden en daarna de winnaar.

De voordracht van Maurice Wenneker is Tom Plinsinga, Producer bij Nosh Foodfilms, onderdeel van PAKT.

Can-do attitude

We leerden Tom een jaar of vijf geleden kennen als die vrolijke productie-assistent die altijd heen en weer rende door onze studio. Hij werd al snel een bekend gezicht op de set en was één van de regulars. 

Wat Tom toen al kenmerkte is dat hij de oh-zo-fel begeerde can-do attitude heeft. Dat is iets wat gedurende de jaren gelukkig nooit is veranderd. Maar goed, laten we niet op de zaken vooruit lopen, want Tom was op dit moment nog freelancer. 

We zagen het potentieel bij hem en dachten dat hij met wat ondersteuning van een lenig team en investering vrij snel zou kunnen groeien. Gelukkig had Tom die ambitie ook en was het contract voor een fulltime job snel geregeld. +1 voor het Nosh Team!

Drijvende kracht

Als ik er nu aan terugdenk is het moeilijk voor te stellen dat hij toen nog als PA door de studio rende, waar hij nu grote internationale shoots leidt voor merken zoals Starbucks en Philips. Tom is een van de drijvende krachten van het team, zowel in skills als in spirit.

Tom is gedreven, no-nonsense en vooral heel loyaal. Heerlijk om mee te werken. En niet alleen wij, maar ook de andere bedrijven binnen PAKT, waar Nosh onderdeel van is, weet hij zonder moeite te navigeren. Animatie, 3D-pack replacements of complexe compositing trajecten, Tom fixt het wel. Hij is (nog) geen post-producer, maar spreekt wel hun taal en dat telt.

Ik ben onwijs trots op de groei die hij heeft doorgemaakt en de projecten die hij samen met Nosh en het team heeft gerealiseerd. Hij is er altijd lekker nuchter over, maar dat siert hem ook. 

Crews houden van hem, klanten snappen hem en het team kan op hem (en met hem) bouwen. 

Lijkt me duidelijk dat we Tom keihard willen nomineren voor De Belofte. 

www.noshfoodfilms.com

www.pakt.co

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

PAKT verkoopt Volstok aan eigen management

13-05-2026 | 08:46:00
Volstok gaat na een management buy-out zelfstandig verder onder leiding van het managementteam.

PEEK en SuperRebel.Agency ontwikkelen visuele identiteit VGP

09-04-2026 | 14:27:00
VGP, actief in 16 landen, werkt samen met PEEK Creative Studios en SuperRebel.Agency aan een visuele identiteit die de Europese schaal en positionering van het bedrijf ondersteunt.

Wenneker Amsterdam ondersteunt Kipling-campagne

26-03-2026 | 17:13:00
Voor de uitwerking werkte Wenneker Amsterdam samen met bureau Good, regisseur Rogier Smalhout en fotograaf Ines Vansteenkiste-Muylle.

Patrick van Drongelen: Omarm AI. Totdat je het ook echt doet

25-03-2026 | 11:02:00
Patrick van Drongelen is Managing Director & Partner at PEEK Creative Studios in zijn column heeft hij het over AI, kwaliteit en resultaat

Rabbit’s Foot Studios actief op Minecraft Marketplace

19-03-2026 | 09:36:00
Daarmee positioneert de studio het platform als strategisch kanaal voor merken die aansluiting zoeken bij een actieve gamecommunity.

De Belofte wordt mede mogelijk gemaakt door Result Recruitment


www.resultrecruitment.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Wenneker Amsterdam produceert wereldwijde Philips Avent-campagne

27-05-2026 | 13:10:00
Philips Avent lanceert met Share the Care een wereldwijde campagne die aandacht vraagt voor de druk en verwachtingen waarmee moeders dagelijks te maken hebben

Cees Faes: Ferrari is niet Apple-compatible. Blijkbaar.

27-05-2026 | 12:56:49
Enzo Ferrari zei ooit: “Aerodynamics are for people who can’t build engines.” Ferrari ging nooit over efficiëntie. Ferrari ging over excess.

Unox focust op festivalzomer met Knaks

27-05-2026 | 09:58:00
Unox start deze zomer een campagne waarmee het merk zich nadrukkelijker wil verbinden aan typische Nederlandse zomermomenten.

LePub breidt wereldwijd management uit

27-05-2026 | 09:20:56
Met de benoemingen wil het internationale netwerk van Publicis Groupe de creatieve kwaliteit en de wereldwijde impact van het werk verder versterken.

Nummer Snollebollekes in WK voetbal-campagne Jumbo

26-05-2026 | 23:54:00
Jumbo Supermarkten is een grote campagne gestart in aanloop naar het WK Voetbal waarin samen feestvieren en gezelligheid centraal staan. Rob Kemps en de Snollebollekes hebben voor de gelegenheid het nummer From Left to Right gemaakt
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.