DDB Amsterdam wint pitch van Transavia

Transavia heeft na een uitgebreide pitch gekozen voor DDB Amsterdam als strategisch en creatief bureau. De luchtvaartmaatschappij wil met deze samenwerking het merk verder aanscherpen en positioneren voor de toekomst.

De pitch startte afgelopen najaar. Aanleiding voor de bureauselectie is de behoefte aan een herijking van de merkstrategie in aanloop naar het zestigjarig bestaan van Transavia in oktober 2025.

Natascha van Roode: "In oktober 2025 bestaat Transavia in Nederland 60 jaar. Een bijzonder moment in onze geschiedenis en een uitgelezen kans om na de verjaardag te laten zien dat we klaar zijn voor de toekomst. In de markt en intern bij ons is de afgelopen jaren zo veel gewijzigd dat we bij Transavia behoefte hadden aan een flinke aanscherping van de merkstrategie. Tijdens de pitch overtuigde DDB Amsterdam ons met ongewone strategische en creatieve ideeën. De komende periode gaan we samen verder met de ontwikkeling die meer eigenheid én luchtigheid toevoegt aan Transavia."

DDB Amsterdam werkt met Transavia aan een merkplatform dat de basis vormt voor de toekomstige communicatie van de luchtvaartmaatschappij.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Dentsu Creative Amsterdam lead agency Van Gogh Museum

20-04-2026 | 07:30:00
Het Van Gogh Museum heeft Dentsu Creative Amsterdam geselecteerd als strategisch en creatief lead agency. Na een pitchtraject kiest het museum voor een bureau dat aansluit bij de ambities rond merkontwikkeling en doelgroepbereik

Being There zet SiSi terug op de kaart met campagne

16-04-2026 | 12:05:50
Met deze stap activeren de partijen opnieuw de communicatie en zetten ze in op een herpositionering richting een moment van ontspanning.

Hollandsnieuwe kiest Crocodile als social partner

14-04-2026 | 12:44:00
Hollandsnieuwe kiest Crocodile Agency als vaste social partner na een pitchtraject. Het bureau wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van een social-firststrategie

Vodafone en INDIE Amsterdam beëindigen samenwerking

06-04-2026 | 21:38:00
VodafoneZiggo is gestopt met de samenwerking met creatief bureau INDIE Amsterdam voor het merk Vodafone. INDIE Amsterdam won in het voorjaar van 2025 de uitgezette pitch en ging per 1 april 2025 aan de slag voor het merk Vodafone in Nederland

Pitch Greenchoice: Alfred wint creatief account

25-03-2026 | 08:00:00
Creatief bureau Alfred wint als creatief bureau de pitch die energieleverancier GreenChoice heeft uitgezet. Naast Alfred deden ook Gardeners en Natwerk mee aan de pitch


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Digitale advertenties ontwikkelen zich verder

24-04-2026 | 14:28:11
De markt voor digitale advertenties groeit allang niet meer alleen, hij versnelt zichzelf.

Dentsu, Havas Lemz en TBWA genomineerd voor SAN Bureau van het Jaar

24-04-2026 | 12:29:00
De ABC jury heeft na een tweede ronde in voorgaande weken de Shortlisten voor de drie SAN ABC Accenten 2025 vastgesteld

Proefdiervrij en The Creators Hive lanceren campagne Tijd voor menselijkheid

24-04-2026 | 06:00:00
Creatief bureau The Creators Hive heeft voor Stichting Proefdiervrij een campagne ontwikkeld onder de naam Tijd voor Menselijkheid. De campagne heeft als doel mensen aan het denken te zetten over dierproeven

AI AM breidt uit en wijst op AI-achterstand Nederland

23-04-2026 | 15:42:12
Volgens de initiatiefnemers wijst die groei op een bredere uitdaging: de adoptie van AI in Nederland blijft achter door een gebrek aan infrastructuur.

Dorst & Lesser verzorgt socialstrategie Center Parcs

23-04-2026 | 15:17:53
De samenwerking richt zich op het verbreden van de merkperceptie, waarbij het merk zich positioneert als meer dan een familieresort.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.