Crocodile Agency start campagne Viper Hard Iced Tea

De zomercampagne van hard drinks merk Viper is gestart met een opvallende PR-actie, uitgevoerd door reclamebureau Crocodile Agency. In diverse supermarkten ontstonden lange rijen en lege schappen, nadat Viper op sociale media beelden deelde van de introductie van de smaken Hard Iced Tea. De campagne markeert het begin van de landelijke zomertour van Viper.

Crocodile Agency ontwikkelde een social-first campagne waarbij onder meer user generated content, een influencerlaag en een contentserie centraal staan. De Hard Iced Tea, verkrijgbaar in Green Tea Lemon en Black Tea Mango, bevat vier procent alcohol per blikje, zestig kilocalorieën en is zonder koolzuur.

Lange rijen en landelijke aandacht

Op 26 mei verschenen online de eerste beelden van rijen voor supermarkten. Het bleek te gaan om bezoekers die specifiek kwamen voor Viper Hard Iced Tea. Kort daarop verspreidde Viper beelden van lege schappen, waarmee het merk veel aandacht trok en de landelijke campagne stevig van start ging.

Ambassadeurs bezoeken evenementen en festivals

Na de aftrap in Amsterdam trekken ambassadeurs Indigo Oord en Stefan Jurriens het land door. Zij bezoeken voor de driedelige contentserie uiteenlopende evenementen en locaties waar het thema hard gaan centraal staat. Voorbeelden hiervan zijn een feesttent op de ijsbaan van Rasquert en een Drakenbootrace in Apeldoorn. De serie is te volgen via YouTube Shorts en Instagram.

Credits:
Videograaf: Eat The Frog | Verantwoordelijk bij Viper: Yara Pelzer, Justine Kist | Crocodile Agency: Tamara Couperus (Founder) | Barbara Vos (Senior Account Manager) | Sterre Kunzler (Creative) | Carmell Kusters (Strateeg) | Bente Scholten (Senior Project Manager)

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Crocodile Agency tekent jubileumcampagne Verkade

03-03-2026 | 09:56:00
Verkade viert zijn 140-jarig bestaan met de campagne Elke verjaardag verdient Verkade.

[Vacatures] Crocodile Agency zoekt een Project Lead

02-03-2026 | 09:38:00
Crocodile Agency is per direct op zoek naar Project Lead - Full-time · Amsterdam

NOISE ontwikkelt wervingscampagne voor Bidfood

12-02-2026 | 08:30:00
Bidfood start een landelijke wervingscampagne om nieuwe vrachtwagenchauffeurs aan te trekken.

[Vacatures] Crocodile Agency zoekt een Senior (Social) Strategist

05-02-2026 | 08:30:00
Crocodile Agency is per direct op zoek naar Senior (Social) Strategist - 32u-40u · Amsterdam

[Vacatures] Crocodile Agency zoekt een Senior Account Manager

05-02-2026 | 08:20:00
Crocodile Agency is per direct op zoek naar Senior Account Manager - Full-time / Part-time · Amsterdam


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Merken zetten groot in op agentic AI

13-03-2026 | 14:51:47
Social media zijn misschien wel de meest zichtbare marketingfunctie, maar de professionals erachter staan steeds meer onder druk.

Koen Denolf: North by Northwest houdt acquisities open

13-03-2026 | 13:45:00
Marketing Report is in Antwerpen en spreekt met Koen Denolf, betrokken bij North by Northwest, de contentgroep die The Fat Lady en MediaMixer samenbrengt

Bsmart ontwikkelt always-on systeem voor Kvibille

13-03-2026 | 11:58:00
Samen met merk- en bureauteam The Barn ontwikkelde Bsmart een contentmodel dat social media benadert als infrastructuur in plaats van als losse promotie.

Hans Anders vervolgt campagne met Koen Wauters

13-03-2026 | 11:28:00
Hans Anders zet de Belgische merkcampagne voort met een tweede tv-commercial, waarin Koen Wauters solo centraal staat.

Cheil Benelux haalt Hester Westland binnen als Account Director

13-03-2026 | 10:22:00
Eerder was zij werkzaam bij Monks en vervulde zij rollen bij Talpa Network en RTL Nederland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.