Michel van Velde en Floris Derksen lanceren creative digital design-bureau Craftmore

Craftmore is van start gegaan, een creative digital design studio opgericht door de creatieven Floris Derksen en Michel van Velde.

Met de overtuiging dat digitaal ontwerp vakmanschap verdient, zetten zij zich af tegen de eentonigheid in de markt en beloven wederom origineel, spraakmakend werk te leveren voor topmerken.

Floris Derksen: "Digital design is vergelijkbaar met het creëren van kunst. Elk project verdient een unieke creatieve benadering, ver weg van de veelvoorkomende one-size-fits-all-aanpak.

Michel van Velde: "We hebben een visie en een unieke methodiek ontwikkeld om werk te creëren dat merken helpt zich echt te onderscheiden in een overvolle digitale wereld. Je bent gek als je niet kijkt naar de mogelijkheden van AI, bijvoorbeeld voor beeldbewerking. Mits het maar nooit aan onze missie tornt, onderscheidend creatief werk leveren.”

Foto: Ingo Cali

www.craftmore.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Havas Lemz ontwikkelt merkcampagne voor GrandOptical

16-06-2026 | 00:29:00
GrandOptical heeft een door Havas Lemz ontwikkelde campagne gelanceerd onder de noemer Zie het Verschil

Lisa Vande Weghe (Springbok Agency): TikTok Shop in België

15-06-2026 | 19:34:00
België is altijd een trage volger geweest op het gebied van social commerce, maar dat maakt dit moment juist zo uniek

Endeavour: Linkbuilding is niet dood, maar volwassen geworden

15-06-2026 | 19:00:10
Linkbuilding is volgens Endeavour nog altijd een belangrijke factor voor online zichtbaarheid, ondanks terugkerende discussies over de afnemende waarde ervan

Buro Bagsy ontwikkelt De Fietsclub voor BikeTotaal

15-06-2026 | 13:47:04
BikeTotaal heeft de social-first contentserie De Fietsclub gelanceerd. De vierdelige mini-soap is te zien op Instagram

Havas neemt meerderheidsbelang in Archrival

15-06-2026 | 09:59:00
Archrival is gespecialiseerd in jeugdcultuur en experiential activation
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.