Creative agency DUIZENDDINGEN produceert kookvideo’s Center Parcs

Center Parcs lanceert deze zomer een e-magazine, het Essence Zomermagazine. De lancering van het e-magazine gaat gepaard met kookvideo’s waarin chef-kok Estée Strooker de bereiding van zomerse gerechten uit de doeken doet. De kookvideo’s en het e-magazine zijn onderdeel van Center Parcs thuis aan tafel-concept. 

Julia Peek, contentmanager bij Center Parcs: "Door in te spelen op het vakantiegevoel, duiken we de keuken in voor nieuwe recepten en om samen aan tafel verhalen te delen. Het e-magazine bevat heerlijke, makkelijke recepten die geïnspireerd zijn op het ultieme, zomerse vakantiegevoel. Daarnaast is het magazine online ook altijd bij de hand. Door het design van het magazine en de kleurrijke fotografie brengen wij de warmte van Center Parcs op een nieuwe manier over."

"De keuze voor Estée Stroker als chef-kok komt voort uit het feit dat zij als chef-kok moeiteloos mensen weet te inspireren en gerechten bereidt waarbij groenten altijd een belangrijke rol spelen. Ze werkt het liefst met lokale ingrediënten van gepassioneerde boeren en telers, of met wilde ingrediënten die ze zelf plukt. Bij Center Parcs vinden wij de natuur net zo belangrijk, en focussen we ons op de regio waarin het park zich bevindt. Elk seizoen heeft zijn eigen smaak, en speciaal voor ons heeft Estée daarom vier heerlijke zomerse recepten bedacht."

Ook voor de winter van 2024 staat er binnen het thuis aan tafel-concept een e-magazine met bijbehorende kookvideo’s op de planning. In 2025 zal de focus liggen op de lente en de herfst, zodat er voor ieder seizoen passende recepten beschikbaar zijn.

De zomereditie van het Center Parcs e-magazine is vanaf 12 juli beschikbaar zijn. Om de week verschijnt er ook een kookvideo op YouTube, Instagram, TikTok, Center Parcs TV en de Center Parcs website, waar de in het magazine genoemde gerechten worden gemaakt door Estée Strooker. In België neemt Wim Ballieu deze rol op zich. De productie is tot stand gekomen in samenwerking met creative agency DUIZENDDINGEN. 

www.duizenddingen.nl

www.centerparcs.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brand Builders maakt campagne voor De Rotterdamsche Oude

22-05-2026 | 13:12:00
Het kaasmerk van Velder kiest daarmee bewust voor vertraging in een wereld waarin alles sneller moet.

Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset

22-05-2026 | 11:40:00
Het gesprek draait om hoe het bureau merken helpt om jonge doelgroepen te bereiken en te raken

Bob Koigi: De opmars van retail media in Europa

22-05-2026 | 11:26:48
Retail media groeit razendsnel van een niche binnen ecommerce naar een van de belangrijkste pijlers van digitale advertising.

Ruben Beijer: ENTR brengt geschiedenis tot leven

22-05-2026 | 11:22:50
Veel musea zijn fantastisch in kennis overdragen, maar verliezen het steeds vaker van Netflix, TikTok, gaming en entertainment

Persuade ontwikkelt Scapino-campagne Wesley Sneijder

22-05-2026 | 10:21:25
Na eerdere samenwerkingen met Ireen Wüst en Marco Schuitmaker bouwt het merk verder aan een campagne rond motivatie, toegankelijkheid en betaalbaarheid.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.