Craftmore ontwikkelt website voor Spark Productions

Craftmore heeft de website gelanceerd voor Spark Productions, een productiehuis dat actief is in high-end fashion en luxury brands vanuit Amsterdam en Parijs. De site is gebouwd in Webflow op basis van een ontwerp van Angelique Janssen en ondersteunt de internationale groei van Spark richting Parijs.

De website is meertalig opgezet en biedt conversiegerichte landingspagina’s voor specifieke markten. Hiermee kan Spark Productions zich online sterker positioneren als partner voor duurzame en visueel hoogwaardige producties. Ook is de site geoptimaliseerd voor mobiel gebruik en gemigreerd naar een nieuw domein.

Website ondersteunt internationale groei

Michel van Velde, mede-oprichter van Craftmore: "De wereld van high-end fashion en cutting-edge design past naadloos binnen het portfolio van Craftmore. We houden van merken die net als wij geen concessies doen aan esthetiek of gebruikservaring."

www.craftmore.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

GrowMads richt zich op groei als schaalbaar systeem

04-06-2026 | 06:52:00
GrowMads heeft Ronald de Groot aangesteld als Managing Director van een specialistisch bureau voor Growth Engineering

QWIC kiest Ablestar voor herpositionering van het merk

19-05-2026 | 09:20:00
QWIC gaat samenwerken met Ablestar voor het aanscherpen van de merkstrategie en positionering. Ablestar zet voor het traject de eigen Actionable Brand Success Methode in.

Ablestar ontwikkelt strategie voor Doubledeck Snowboards

30-04-2026 | 11:59:00
De samenwerking richt zich op het aanscherpen van het internationale merkverhaal en het ondersteunen van verdere groei in Europa, Noord-Amerika en Azië.

Michel van Velde: Merken bouwen voor AI-tijdperk

13-04-2026 | 10:12:00
In gesprek met David de Jong schetst hij een kantelpunt waarin AI de toegang tot merken fundamenteel verandert

Caryn Oberholzer naar Craftmore als Art Director

02-04-2026 | 09:35:00
Met haar komst wil het bureau de creatieve ontwikkeling verder versterken en inzetten op visuele storytelling binnen digitale projecten.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bart Koomen en Caroline Gersdorf lanceren Twelve

16-06-2026 | 13:46:00
Twelve is gestart als micro agency voor bedrijven die gericht willen groeien.

Mediahuis Nederland en dentsu zetten agentic buying in

16-06-2026 | 12:27:00
Volgens de betrokken partijen laat de campagne zien hoe AI-agents kunnen worden ingezet binnen bestaande mediaprocessen

NOSUCH neemt Goddard Agency over

16-06-2026 | 11:43:51
Naast een basis in sectoren als energie, ICT en financiële dienstverlening, breidde NOSUCH zich eerder al uit met XYZ Creative Agency.

Havas Lemz ontwikkelt merkcampagne voor GrandOptical

16-06-2026 | 00:29:00
GrandOptical heeft een door Havas Lemz ontwikkelde campagne gelanceerd onder de noemer Zie het Verschil

Lisa Vande Weghe (Springbok Agency): TikTok Shop in België

15-06-2026 | 19:34:00
België is altijd een trage volger geweest op het gebied van social commerce, maar dat maakt dit moment juist zo uniek
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.