Cortina en Lemon Scented Tea komen met niet te fotograferen e-bike

De combinatie van de stijl van de fietser op het design van de fiets, zorgt ervoor dat Cortina-fietsers als ongevraagd stijliconen constant gefotografeerd worden. Althans, dat doet het merk de kijker geloven. Dit verzonnen feit geeft het merk en Lemon Scented Tea reden om een speciale e-bike te introduceren: The No Photo Edition.

In de campagne zien we een Cortina fietser die op de vlucht is voor paparazzi en fans en heftige fotoflitsen. De No Photo Edition biedt uitkomst: de e-bike is wrapped met speciaal reflectiemateriaal. Dit materiaal kaatst de lichtstralen terug naar de bron. Wanneer de fiets gefotografeerd wordt, is enkel het frame zichtbaar en valt de omgeving weg.

The No Photo Edition is te winnen en is daarmee een aanvulling op de activatiestrategie van Cortina en creative agency Lemon Scented Tea: opvallend aanwezig zijn in de wereld van de 20-30 jaar doelgroep door in te spelen op hun belevingswereld.

www.lemonscentedtea.com

www.cortinabikes.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Joske den Engelsen: Van rebel naar sterk fietsmerk

20-03-2026 | 12:07:00
Marketing Manager Joske den Engelsen vertelt over de herpositionering, de rol van campagnes en de ontwikkelingen in de fietsenbranche.

Lemon Scented Tea ontwikkelt campagne voor LYNX

20-03-2026 | 10:41:00
Met de campagne en bijbehorende merkpositionering richt het merk zich nadrukkelijk op beleggers die zich bezighouden met serieus beleggen.

LYNX kiest Lemon Scented Tea als creatief bureau

11-02-2026 | 10:17:00
LYNX heeft na een pitchtraject Lemon Scented Tea geselecteerd als strategisch en creatief bureau.

Lemon Scented Tea ontwikkelt merkcampagne voor Sunny Cars

26-01-2026 | 11:40:23
De focus ligt op situaties die tijdens een vakantie mis kunnen gaan, ook met een huurauto, en hoe Sunny Cars die zorgen vooraf wegneemt.

Lemon Scented Tea richt zich op Credible Creativity en kijkt vooruit naar 2026

23-12-2025 | 14:16:00
Het bureau kijkt terug op een jaar met veranderingen, een aangescherpte propositie en internationale uitbreiding. De nieuwe richting moet klanten helpen groeien door merk, customer experience en employee experience samen te brengen.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Britse Brothers & Sisters maakt campagne voor Ziggo

13-04-2026 | 16:45:00
Ziggo start een landelijke campagne waarin de dagelijkse online ervaring van klanten centraal staat.

Wunder ontwikkelt merkstrategie en visuele identiteit VACO

13-04-2026 | 16:18:37
De branche- en werkgeversvereniging past de nieuwe stijl geleidelijk toe in communicatiemiddelen en online platformen.

Programma Agency at Night in Rotterdam bekend

13-04-2026 | 15:59:12
Tijdens het evenement openen tientallen creatieve en digitale bureaus hun deuren voor publiek en laten zij zien wat er normaal achter de schermen gebeurt.

Cees Faes: "Ik vind daar dus iets van..."; de natte scheet onder de gezegden

13-04-2026 | 15:35:00
Er zijn zinnen die een gesprek openen. En er zijn zinnen die vooral doen alsof. "Ik vind daar iets van" of "ik vind daar wat van" is er zo één. De natte scheet onder de gezegden.

ING en TBWA\NEBOKO richten zich op jongvolwassenen

13-04-2026 | 11:15:00
De campagne maakt deel uit van het platform Oplossingen die je slimmer maken met je geld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.