[Column] Dolf Hoogwerf (Pinchhitters): Kassagericht scoren in Q4

Q4 is van start en de feestdagen staan voor de deur – een tijd van verbinding, gezelligheid en cadeaus. Voor marketeers, brandmanagers en ondernemers is dit ook de tijd van het jaar waarin de concurrentie nóg feller is.

Supermarkten schreeuwen met aanbiedingen, reclameblokken zitten vol en de prijzen voor advertentieposities stijgen razendsnel. Het is een uitdaging om op te vallen in de massa, vooral nu het leven duurder wordt en shoppers kieskeuriger zijn voor de kassa.
 
Pinchhitters begrijpt hoe belangrijk en stressvol deze periode is voor een merk. De jaargesprekken met category managers worden gevoerd en je wilt op het schap blijven. Met onze Klaar voor Q4-propositie traceren, informeren en activeren wij iedere doelgroep. Via deze Cross Channel Strategie worden consumenten altijd op het juiste moment bereikt. Of ze nu ontspannen voor hun tv zitten, door hun social media scrollen, of online video's bekijken.

Dringen in de markt

De achterliggende gedachte achter deze propositie is het dringen in de markt om de juiste advertentieposities en vooral om de gunst van consumenten in de laatste maanden van het jaar. Natuurlijk vanwege producten die verkocht moeten tijdens Black Friday en rondom de feestdagen, maar ook omdat budgetten opgemaakt moeten worden of omdat category managers van o.a. supermarkten juist nu druk zetten op merken in verband met hun schappositie in het volgende jaar.

Het is dringen bij de gerenommeerde mediakanalen om de juiste posities en dat zorgt voor hogere tarieven. Denk hierbij aan verschillende offline media, zoals TV, en aan onlinekanalen als Facebook, Instagram en Google, want dat zijn de meest voor de hand liggende keuzes. Er is weinig tijd, de periode staat letterlijk voor de deur en veel marketing- en brandmanagers of directeuren hebben nog weinig ruimte in de agenda, terwijl deze periode juist zo belangrijk voor ze is.

Wij spelen hier als Pinchhitters op in door te kiezen voor meer innovatieve (nieuwe) media en vooral met scherp te schieten in onze mediakeuzes. Niet afhankelijk zijn van algoritmes en zelfsturend zijn in campagnes is in deze periode van belang om het hart van de doelgroep op een kostenefficiënte manier te bereiken. In een pakket, waarin creatie is meegenomen, gaan we niet alleen voor het behalen van die zo belangrijke doelstelling, maar we ontzorgen onze klanten tegelijkertijd. Wij voeren alles uit!

Dolf Hoogwerf is mede-oprichter van Pinchhitters

www.pinchhitters.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Dolf Hoogwerf (Pinchhitters): Geen campagne is hetzelfde

08-04-2025 | 09:31:00
Dolf Hoogwerf is te gast bij Marketing Report TV. In gesprek met Bas Vlugt vertelt hij over hoe Pinchhitters reclamecampagnes optimaliseert

Mediamix draait niet alleen om bereik, maar om scoringsdrift

27-02-2025 | 12:50:00
Dolf Hoogwerf, is medeoprichter van van het creatief media-activatiebureau Pinchhitters, we spreken hem over onder andere effectiever adverteren

Pinchhitters introduceert de Scoren op Strava-club

16-01-2025 | 11:15:00
Hiermee beloont Pinchhitters klanten en relaties voor hun sportieve prestaties.

[Column] Dolf Hoogwerf (Pinchhitters): Smart Location Targeting via Facebook, Instagram & TikTok

24-10-2024 | 10:31:13
De feestdagen zijn voor marketeers, brandmanagers en ondernemers de tijd van het jaar waarin de concurrentie fel is

Creatieve uitbreiding maakt Pinchhitters beter zichtbaar

02-08-2024 | 11:09:00
Sinds de uitbreiding van Pinchhitters met haar eigen camerateam, is het media-activatiebureau direct een stuk zichtbaarder geworden op social media.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Britse Brothers & Sisters maakt campagne voor Ziggo

13-04-2026 | 16:45:00
Ziggo start een landelijke campagne waarin de dagelijkse online ervaring van klanten centraal staat.

Wunder ontwikkelt merkstrategie en visuele identiteit VACO

13-04-2026 | 16:18:37
De branche- en werkgeversvereniging past de nieuwe stijl geleidelijk toe in communicatiemiddelen en online platformen.

Programma Agency at Night in Rotterdam bekend

13-04-2026 | 15:59:12
Tijdens het evenement openen tientallen creatieve en digitale bureaus hun deuren voor publiek en laten zij zien wat er normaal achter de schermen gebeurt.

Cees Faes: "Ik vind daar dus iets van..."; de natte scheet onder de gezegden

13-04-2026 | 15:35:00
Er zijn zinnen die een gesprek openen. En er zijn zinnen die vooral doen alsof. "Ik vind daar iets van" of "ik vind daar wat van" is er zo één. De natte scheet onder de gezegden.

ING en TBWA\NEBOKO richten zich op jongvolwassenen

13-04-2026 | 11:15:00
De campagne maakt deel uit van het platform Oplossingen die je slimmer maken met je geld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.