Colourcake gaat aan de slag voor The Social Hub

The Student Hotel wordt The Social Hub. Met nog steeds hetzelfde credo: studenten verdienen beter — maar met meer focus op het verbeteren van de samenleving en geïnspireerd door haar gemeenschap zal The Social Hub deze boodschap verspreiden met behulp van Colourcake. 

Look & feel contentserie

Voor de pitch werd Colourcake gevraagd om een look & feel te creëren voor een contentserie die de eetcultuur van San Sebastian belicht en tegelijkertijd boekingen voor het nieuwe hotel promoot. Daarnaast moest Colourcake deze sub-identiteit vertalen naar consistent design en copy voor een eDM (marketing e-mail), een blogpagina en verschillende website onderdelen.

Rose Donohoe, Head of Inbound Marketing bij The Social Hub: "Na onze rebranding, wilden we een bureau om onze contentmarketing naar een hoger niveau te tillen. Colourcake trok ons over de streep met hun ontwerpvisie, originele aanpak en leuke team en won daarmee de pitch."

Merkidentiteit en community versterken

Colourcake gaat maandelijks samenwerken met het digitale content team van The Social Hub, biedt begeleiding, produceert creatieve content en voert campagnes uit.

Ischa Moonen, Creative Director van Colourcake: "We zijn enthousiast om samen te werken met The Social Hub en hun merkbeleving naar nieuwe hoogtes te brengen. Ons doel is om door middel van co-creatie sterke concepten te ontwikkelen die de identiteit van het merk en hun community versterken, terwijl we betrokkenheid en merkgroei stimuleren."

De campagne Lost & Found is zojuist live gegaan.

www.colourcake.com

www.thesocialhub.co

Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Fitzroy ontwikkelt merkpositionering en campagne voor Lucardi

22-06-2026 | 17:36:00
Fitzroy heeft samen met Lucardi gewerkt aan een aangescherpte merkpositionering, een visuele identiteit en een campagne voor de juweliersketen.

Ingmar Larsen: Door AI heb je helemaal geen grote agency nodig

22-06-2026 | 15:58:00
Ingmar Larsen is Creative Director en co-founder van This Agency. In een interview blikt hij terug, kijkt hij vooruit en geeft hij zijn uitgesproken mening over AI, angsthazen in merkenland en de eeuwige discussie rondom pitche

Linkbuilding blijft relevant voor SEO in 2026

22-06-2026 | 14:57:00
Linkbuilding is volgens sommigen achterhaald, maar die conclusie gaat voorbij aan de rol die links nog altijd spelen in zoekmachines.

Amstel, Ogilvy en INGO winnen drie Zilveren Lions

22-06-2026 | 14:30:00
Amstel heeft met de campagnes Los Campeones Restaurant, Lo de Facu Pub en La Guitarrita Bar drie Zilveren Lions binnengehaald in de categorie Print & Publishing

MAANDAG: Akqa Brussels op shortlist Brand Experience & Activation met Virtual Donors

22-06-2026 | 11:00:00
Cannes Lions 2026 maakt deze week de shortlists per categorie bekend.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.