Cognito wint titel Agency of the Year bij Corporate & Financial Communications Awards

Cognito is tijdens de Corporate & Financial Communications Awards 2024 in Londen uitgeroepen tot Agency of the Year. De prestigieuze prijs, uitgereikt door Communicate Magazine, benadrukt Cognito’s innovatieve aanpak in corporate communicatie, met bijzondere aandacht voor stakeholderbetrokkenheid.

De jury roemde Cognito om haar gebruik van artificial intelligence, waaronder de lancering van de veilige AI-tool CognitoGPT, en haar sterke positie in de duurzaamheidssector. Het bureau werkt onder andere samen met organisaties als Xpansiv en het Voluntary Carbon Markets Integrity Initiative.

De Corporate & Financial Communications Awards erkennen jaarlijks de meest impactvolle prestaties en leiderschap binnen het communicatiedomein. Het groeiende belang van diverse stakeholders stond dit jaar centraal.

Richard Neve, Managing Director van Cognito Amsterdam & Cognito Düsseldorf: “Deze award inspireert ons om deze missie wereldwijd uit te dragen, de juiste doelgroepen te bereiken en ons te blijven inzetten voor de reputaties van onze klanten. Een sterke reputatie is van vitaal belang en essentieel voor zakelijk succes.”

www.cognitomedia.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Vijf genomineerden voor PR Persoon van het Jaar 2026

26-05-2026 | 16:10:00
PR Persoon van het Jaar 2026: De genomineerden zijn Denise van Ooijen, Kiki Hirschfeldt, Jacqueline Bosselaar, Jacob van der Vlugt, Anja van Beijnum

Progress Communications in Europese top 60 van PRovoke

26-05-2026 | 15:40:00
Het Amsterdamse PR- en marketingbureau voor technologiegedreven bedrijven krijgt daarmee erkenning voor zijn strategische expertise, groei en communicatieaanpak.

Dorien Kuiken vertrekt bij ACE

26-05-2026 | 14:59:00
Dorien Kuiken verlaat ACE PR per 1 juni. Zij was sinds augustus 2025 Head of ACE PR en gaf leiding aan de PR-tak van ACE

Vijf genomineerden voor PR Talent van het Jaar 2026

26-05-2026 | 13:10:00
PR Talent van het Jaar 2026: De genomineerden zijn Isa van Schaik, Steven Floris, Isha van Egmond, Doron Beuns, Rosalie Smit

Kim Klaver: PR-professionals krijgen eindelijk erkenning

20-05-2026 | 12:27:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreken Peter Wybenga en Bas Vlugt met Kim Klaver, eigenaar van PR-Dashboard


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Boaz Disselkoen start Studio BRO BRO

26-05-2026 | 17:02:00
Onder de naam Studio BRO BRO richt hij zich op strategie, campagnes, innovaties, activaties en interim marketingwerk.

Natwerk introduceert BiFi Chicken in Nederland

26-05-2026 | 16:33:00
De introductie volgt op een eerdere uitrol in Duitsland en markeert een volgende stap in de ontwikkeling van het snackmerk.

Rabobank start landelijke Rabo ClubSupport-campagne

26-05-2026 | 15:51:26
Clubs en verenigingen kunnen zich vanaf vandaag aanmelden voor financiële ondersteuning, waarna Rabobank-leden bepalen welke organisaties een bijdrage ontvangen.

Michael Nap: Social bureaus moeten stoppen met merken verstoppen

26-05-2026 | 14:49:00
Iedereen die door zijn TikTok- of Instagram-feed scrollt, ziet hetzelfde: merken die met creators proberen in te spelen op social culture.

Niels de Kuiper naar Hotel L'Amour

26-05-2026 | 14:21:00
Na achttien jaar bij TBWA\NEBOKO, verdeeld over twee periodes, sluit hij zich aan bij de creatieve directie van Hotel L'Amour.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.