[Cannes Report] Donderdag 22 juni 2023: Ontbijtje met RA*W en Jonge Honden

Donderdag 22 juni 2023. Met een sterke koffie en een versgebakken croissant binnen handbereik deelden Daphne Baart en Willem Slegers van RA*W samen met Lukas Wijkamp en Dave Taihuttu van Jonge Honden hun ervaringen van hun eerste keer Cannes met Frank Pynenburg

Wat waren vooraf hun vooroordelen over het festival? Voldeed het festival aan hun verwachtingen? Op woensdag organiseerde VIA de Future Bosses Lunch. Welke interessante bureaudirecteur zijn ze tegengekomen en welk advies nemen ze mee naar huis? In de video vind je hun eerlijke antwoorden.

De Embassy of Dutch Creativity is de handelsmissie van de Nederlandse creatieve industrie tijdens het festival in Cannes. Het doel van het Embassy-platform is om Nederlandse creativiteit te promoten bij wereldwijde partners, talent, media en bij elkaar.

Volg de Embassy via Facebook, Instagram en Twitter

Tekst: Frank Pynenburg

www.embassyofdutchcreativity.com

Marketing Report Radio Cannes 2024 wordt gesponsord door:

Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Hoe merken herkenbaar blijven op social met AI

26-06-2026 | 08:00:00
AI maakt het voor merken eenvoudiger om content te produceren, maar meer output leidt niet automatisch tot meer impact.

Buutvrij ontwikkelt festivalcamping Kruidvat Badhuis

25-06-2026 | 20:25:00
Kruidvat komt tijdens het driedaaagse muziekfestival Down the Rabbit Hole van 3 tot en met 5 juli komt Kruidvat met het concept Kruidvat Badhuis

Thijs Boon (FNE Group) neemt activa KesselsKramer over

25-06-2026 | 19:36:00
Thijs Boon, oprichter en investeerder via FNE Group heeft maandag 22 juni nagenoeg de volledige activa van het failliete creatieve bureau KesselsKramer overgenomen

Sanne Tolsma en Michiel van Riemsdijk: De oplossing is zelden de vraag

25-06-2026 | 16:11:00
Het gesprek draait om de samenwerking tussen beide bureaus, de veranderende rol van bureaus en waarom klantvragen steeds vaker om een andere oplossing vragen dan vooraf wordt gedacht.

Linda de Graaff: Impact maakt het verschil

25-06-2026 | 16:00:15
Het gesprek draait om de bekroonde campagne Het Geluid van COPD, de maatschappelijke rol van creativiteit en de toekomst van onafhankelijke bureaus.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.