Campagne toont veelzijdigheid Zeeuwse natuur

Vijfde samenwerking tussen SuperRebel en Zeeuwse partijen

De samenwerkende natuurorganisaties in Zeeland zijn gestart met een voorjaarscampagne waarin de veelzijdigheid van de provincie centraal staat. De campagne laat zien hoe Zeeland zich opnieuw van verschillende kanten laat ontdekken, met nadruk op landschap en seizoensbeleving.

De campagne is ontwikkeld in samenwerking met SuperRebel.Agency en de Provincie Zeeland. Beelden van fotografen vormen de basis en tonen uiteenlopende natuurgebieden in de regio.

Vijfde campagne in reeks

Het is de vijfde keer dat SuperRebel.Agency samenwerkt met de Zeeuwse natuurorganisaties en de provincie. Volgens de betrokken partijen blijft de regio zich lenen voor nieuwe invalshoeken en perspectieven.

Esther van Vonderen, Hoofd Communicatie, Marketing en Natuurbeleving bij Het Zeeuwse Landschap: "Laat je verwonderen, geniet van de gevarieerde landschappen en koester wat de natuur in Zeeland ons te bieden heeft. Want die is prachtig!"

Focus op contrast en beleving

De campagne benadrukt de contrasten binnen Zeeland, van kustgebieden tot natuurgebieden landinwaarts. Daarmee willen de organisaties bezoekers inspireren om de provincie actief te verkennen.

De inzet van fotografie speelt daarbij een belangrijke rol. Volgens de initiatiefnemers zorgen de beelden voor een doorlopende stroom aan inspiratie, passend bij ieder seizoen.

Verspreiding in regio en Vlaanderen

De campagne is te zien via outdoor media in Zeeland en wordt ondersteund met online en social advertising. De focus ligt op Zeeland zelf, het zuidwesten van Nederland en Vlaanderen.

www.superrebelagency.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] finally an agency zoekt een Senior Creative

20-04-2026 | 10:55:00
finally an agency is per direct op zoek naar Senior Creative - 32-40 uur per week

Casimir Mulder: Iedereen knikte

20-04-2026 | 09:51:00
Hard Cut is een maandelijkse column van creative video agency Bruut, waarin ’t team interessante en opvallende insights uit de (content)industrie deelt

[Vacancy] Dentsu Creative Amsterdam has a position for Service Designer (Dutch)

20-04-2026 | 09:30:00
Dentsu Creative Amsterdam is directly looking for Service Designer (Dutch) - Full-time · Amsterdam

Dentsu Creative Amsterdam lead agency Van Gogh Museum

20-04-2026 | 07:30:00
Het Van Gogh Museum heeft Dentsu Creative Amsterdam geselecteerd als strategisch en creatief lead agency. Na een pitchtraject kiest het museum voor een bureau dat aansluit bij de ambities rond merkontwikkeling en doelgroepbereik

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Junior Traffic Manager

17-04-2026 | 11:24:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Traffic Manager - Full-time · Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.